Wpis z mikrobloga

#uk

Mam zamiar kupić dom w tym roku. Bank jest w stanie pożyczyć ok £180k przy moich dochodach. Plus do tego chcę dać 10-15% depozytu. Otóż, czy mam szukać nieruchomości do max £180k czy £200k (z depozytem) ? Sorki za niewiedzę.
  • 18
@motoinzyniere: Podobnie liczyłem, większość sobie będę sam w czasie wolnym - robię 4 na 4. Boiler na pewno będzie wymagał wymiany bo większość nie jest combi oraz elektryka bo widać, że ceiling rose są przy oknach. Elektrykę zrobię sobie sam bo to robiłem na budowie a kolega podpiszę certyfikat. Gazu i hydrauliki nie tykam bo się nie znam. No i może plastering. Reszta powinno być OK.
@SpoconyJamnik: to nieprawda ¯\_(ツ)_/¯
Standardy teraz są dużo wyższe niż kiedyś i często nowe mieszkania i domy mają fajne, nowoczesne rozwiązania. Zastanów się. Cokolwiek kupujesz, nie kupuj z okresu lat osiemdziesiątych/dziewięćdziesiątych, bo to największa #!$%@? i będziesz przeklinał.
@Budo: Niestety ale z Tobą się nie zgodzę bo pracowałem na budowie i widziałem tą nowoczesną jakość. Znajomi kiedyś też się najarali na nowy dom i co? Sprzedali po pół roku bo była masa problemów itp a ta gwarancję mogli sobie wsadzić w 4 litery.