Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@matiJ: miała być z ES, ale chyńczyki poszaleli z promocją (powinno być około 1000) i sprzedali więcej jak mieli. Czekałem półtora miesiąca na wysyłkę i wysłali finalnie z DE i dorzucili kilogram pla.
  • Odpowiedz
@Cobesh: dużo osób ostatnio dostaje lepsze drukarki niż zamówione, bo właśnie Chińczycy ostro sprzedają wszystko. Typ ostatnio wrzucał, że kupił drukarkę za niecały tysiąc a dostał taka za prawie dwa.
  • Odpowiedz
@matiJ: ja wiem co chciałem- inna mi nie potrzebna, cena była 50% tego co u nas, obiecali szybką wysyłkę, dali dupy wiec musieli czymś zrekompensować. A wole plastik niż nie to co chciałem kupić
  • Odpowiedz
@problemat: nie nazwałbym siebie prostym człowiekiem i daleko mi do nienawiści do pana K. To są tylko heheszki. I z politykami z drugiej strony też będą #!$%@?.
A jeżeli chcesz to oferuje też popiersia prezesa wydrukowane złotym filamentem! ()
  • Odpowiedz
@problemat: skoro widzisz to tylko w taki jednowymiarowy i prosty sposób to opinie o prostym człowieku możesz kierowcy tylko w swoją stronę. Nie kojarzysz dicko Dino ani tego ilu polityków na nie trafia i że nie każda wersja ma szydzić z właściciela głowy.
  • Odpowiedz
@matiJ: Żart level nasza opozycja, a potem płacz "lud ciemny, nie wybiera opozycji, jesteśmy tacy fajni, nowocześni, super a oni nic, tylko Kaczafi i Kaczafi, Ziobro, Sasin".
  • Odpowiedz
@panropuch: no popłacz się. Daj mi STL z głową Tuska to będzie Tusk na kutandze. Daleko mi do popierania opozycji bo jest równie #!$%@? jak aktualny obóz rządzący.
  • Odpowiedz