Wpis z mikrobloga

#envato #themeforest #wordpress

Wykopki, potrzebuję porady odnośnie envato i themeforest.
Czym się kierować przy zakupie szablonu? Czy te opinie w szablonach są prawdziwe? Czy jak pobiorę sobie skórkę to nagle nie okaże się, że strona jest oparta na płatnym builderze i nic się nie da zrobić, bo trzeba wykupić dodatkowo jakieś płatne wtyczki?

Zależy mi na tym, żeby dużo można było robić samemu w kodzie, bez grzebania w funkcjonalnościach wtyczek.

Z góry dziękuję za każde info :)
  • 6
@PaprykowaKredka: większość szablonów ma licencje developerskie na płatne wtyczki, czyli będziesz mieć dostęp do funkcjonalności danego buildera i edycji tego co jest w ramach głównego szablonu zrobione, ale nie będziesz mieć dostępu do bazy modułów premium tego buildera. Kiedyś siedziałem w tych szablonach, obecnie już prawie w ogóle z nich nie korzystam, ale pamiętam taki sprawdzony który dobrze działa, mogę na PW podpowiedzieć jak i zweryfikować czy dany szablon wygląda legit.
@PaprykowaKredka: Jeśli zależy ci na elastyczności to nie bierz skórek opartych na Visual Composer. Powinny być kompatybilne z Elementorem. Elementor w darmowej wersji jest dosyć funkcjonalny.

Poza tym potestuj sobie Phlox, który w podstawowej wersji jest darmowy. Jest oparty na Elementorze. https://www.phlox.pro/
Sam z niego korzystam i jak dotąd nie potrzebowałem wykupywać wersji Pro zarówno Phlox'a jak i Elementora.