Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? InFakt to jest dramat, ksiegowa nie odbiera od 2 dni, strona co chwila nie dziala, jedna opcja mi nie dziala, odswiezam strone dziala, odswiezam strone nie dziala, zle dane sie wyswietlaja, nie uwzglednia danych wypelnionych z panelu, nie da sie zmienic danych osobiscie tylko musze katowac ksiegowa ktora nie odbiera. Dramat. Glupia korekta w fakturze zajmuje tydzien bo typiarka nie potrafi w panelu kliknac akcept....
#infakt #ksiegowosc #b2b
  • 4
  • Odpowiedz
@oldspiceedit: Czyli jak masz wariant z księgowym to nie masz pełnego dostępu? Która opcja nie działa?
Polecam ta opcję:
Aby wybrać nowego księgowego należy przejść do zakładki Ustawienia → Twoje usługi → Zmień warunki współpracy → Chcę zmienić księgowego. Nowy księgowy będzie miał dostęp do wszystkich dokumentów zaksięgowanych przez poprzedniego księgowego.
  • Odpowiedz
@zibizz1: co chwila ktoras zakladka nie dziala, dzis np. zakladka z zusem i zakladka z podatkiem dochodowym, nie moglem tez oplacic tych opcji przez panel infakt bo byly nie dostepne z dropdownu

nie moglem zrobic korekty faktury bez akceptacji ksiegowej

zmiana ksiegowego nic mi w tym momencie nie da kiedy mam problem w tym miesiacu....
  • Odpowiedz
@oldspiceedit: Mam czasem sytuacje że otworzenie jakiegoś miejsca zajmuje kilka sekund, ale żeby nie działało zupełnie to nigdy. Jak nie masz księgowego to można wszystko. Tak samo jak masz dodanego księgowego osobno, wtedy tez możesz wszystko bo księgowy jest niżej w hierarchii, więc może pogadaj żeby tak zrobić.

Widzę że dziś to tylko ten punkt regulaminu jest odpowiedni:):

Przedsiębiorca może wypowiedzieć Umowę ze skutkiem natychmiastowym w sytuacji, gdy Spółka w
  • Odpowiedz
@oldspiceedit: Działa, tylko kwoty się przeliczają na bieżąco, więc może się nie doczekałeś.

Jak wystawiasz fakturę, to dopiero po wydrukowaniu zalicza Ci ją do przychodów i wylicza z tego podatek - może tego nie wiedziałeś.

Używam od ponad 5 lat infaktu i nie miałe nigdy sytuacji, że mi się w ogole nie załadowało. Może masz jakiegoś adblocka dziwnego albo zasyfiony system i stąd Ci się zacina śwat ( ͡°
  • Odpowiedz