Wpis z mikrobloga

Ten uczuć, gdy docierasz na Skellige i masz się spotkać z Yennefer, więc jedziesz do Kaer Trolde, ale na chwilę wjeżdżasz na skały, by podziwiać widoki i gra ta muzyka. I rozmyślasz sobie o swoim wiedźmińskim życiu i tęsknisz za Ciri. Masz cień nadziei, że może ona tu będzie, ale wiesz, że nie. Myślisz ile musiałeś przejść, a ile jeszcze przed Tobą, by ją odnaleźć. I cieszysz się i obawiasz jednocześnie spotkania z Yen. W porównaniu z Novigradem, Skellige jest takie piękne i spokojne. Patrzysz na zające dookoła, wciągasz jeszcze duży łyk morskiego świeżego powietrza i jedziesz na spotkanie z przeznaczeniem.

#wiedzmin #wiedzmin3 #gry
kaspe - Ten uczuć, gdy docierasz na Skellige i masz się spotkać z Yennefer, więc jedz...
  • 6
@Czarendze1r: muzyka w oryginalnej pieśni jak dla mnie dosyć mocno się różni, a zrobiło na mnie wrażenie, że to prawdziwe słowa i utwór z historią. Póki co, mogę tego słuchać w kółko, a jak mi się znudzi to wrócę siekać utopce w Velen.
@kaspe: Czy ja wiem? Na moje, to najbardziej charakterystyczna cześć, jest kopią niemal 1:1.
Muzyka w Velen, jest dla mnie kompletnie niestrawna i męcząca po dłuższej chwili z grą. (w połączeniu z NON STOP wiejącym wiatrem, i zapętlaniem po 2 minutach.
Czarendze1r - @kaspe: Czy ja wiem? Na moje, to najbardziej charakterystyczna cześć, j...