Wpis z mikrobloga

Oto przed państwem Fort Legoredo 6769 z 1996 roku! W końcu udało mi się go nabyć za rozsądne pieniądze. Zestaw w pełni kompletny z instrukcją i pudełkiem. Na początku wydawało mi się, że 687 elementów to mało. Ale po zbudowaniu zestaw jest całkiem duży. Chyba coś przeoczyłem w trakcie budowy, bo z jakiegoś powodu zostało mi pięć logów 1x2 i jeden czarny plate 2x6. A na samym końcu, podczas budowy pojazdu z armatą, powinienem użyć plate 2x4, a ich nie było i zostały mi 2x6.
#lego
hoppek - Oto przed państwem Fort Legoredo 6769 z 1996 roku! W końcu udało mi się go n...

źródło: comment_1645102451ogPKP6FruayAhATqcRx5y2.jpg

Pobierz
  • 25
@damw: W cenie przesyłki było po pierwsze dostarczenie na drug dzień, po drugie ubezpieczenie przesyłki na £500, solidne zabezpieczenie paczki. No i fakt, że paczka była nadawana z nie kontynentalnej części kraju też robi swoje. Sprzedawca pisał mi, że mógłby to zrobić po taniości, ale wtedy on nie bierze odpowiedzialności, jeśli coś by się z zawartością stało.
@hoppek: i pomyśleć, że za dzieciaka miałem pie*dolca na punkcie tej serii i miałem chyba wszystkie możliwe zestawy, nawet sobie podsypke z piasku z piaskownicy robiłem :D a potem jak były potrzebne pieniądze na młodzieńcze fantazje, to do wora i na kilogramy poszło ()