Wpis z mikrobloga

@josedra52: zdecydowanie tak xD bo nie patrzę na tę postać jako obiekt seksualny, czy kobietę która ma sprawić, że będę się nią jarał jak gram (w sensie wyglądem), tylko na postać, która się wpisuje w świat i do niego pasuje i oryginał robi to zdecydowanej lepiej od wersji z żabki
  • Odpowiedz
@Cinkito: nie trzeba wcale tak patrzec zeby nie widziec ze specjalnie z sobie znanych powodow (wiadomo jakich) zrobili z tej postaci kluske, hoho tak wspolczesnie, woke, poprawnie, spolecznie i w ogole.
  • Odpowiedz
Nie jest grubaską, musi być większa, żeby sobie radzić


@koniecswiatajestbliski: pogadali. przeciez wiesz ze jest dokladnie tak jak pisze. zeby kratosa porownac i zrobic tą samą logiką co eloj to musieliby zrobic z niego chudego normika beciaka, zeby tacy mogli sie z nim tez utozsamiac. dokladnie tak jak z grubą pyzatą z horajzona
  • Odpowiedz
@hekktik: ale co oni z niej niby zrobili? Przecież ona jest nieznacznie większa i krąglejsza na twarzy od tego co widzieliśmy w HZD. Z tego co widziałem z recenzji i gameplayów z HFW to po prostu na wybranych screenach się to jakoś mocniej w oczy rzuca, a tak w normalnej grze to większej różnicy nie widać.

Jak wychodził Returnal to też się ludzie oburzali, że Selene nie jest 10/10 i
  • Odpowiedz
@Cinkito: pieknie sie zaorales xdd btw w #!$%@? mam jak wyglada bo ta gra mnie nudzi, mechaniczne dinozaurki pew pew. co nie zmienia faktu ze bawi mnie znak czasow ktory zrobil z niej pyzata "karyne z zabki" jak to samo okresliles.
  • Odpowiedz