Wpis z mikrobloga

@hekktik: ale kto z niej zrobił pyzatą karynę z żabki? Przecież ja napisałem, że ona NIE wygląda jak karyna z żabki i dlatego sparmiage mają problem. Tak bardzo Cię gra nie interesuje, że specjalnie wszedłeś we wpis dotyczący tej gry i próbujesz udowodnić jakieś swoje racje. Nie powiem żeby fabuła Horizona jakoś mocno mnie przekonała, ale jak sprowadzasz grę do "mechaniczne dinozaurki pew pew" to w sumie nie wiem po co
@Cinkito: styl odpisywania dostosowuje do rozmowcy, po co mam sie wysilac do randoma z netu ktory #!$%@? w kolko tylko sperma, spermiarze xdd juz ci napisalem - nawet nie rozumeisz o co chodzi
@hekktik: o stylu pisania i dostosowaniu do rozmówcy pisze człowiek piszący:

tez nie wiem po #!$%@? odpisujesz. splyn bo twoje #!$%@? to w kolko te gimbusoe 'sperma, spermiage' jakis dziwny fetysz masz.

btw w #!$%@? mam jak wyglada bo ta gra mnie nudzi, mechaniczne dinozaurki pew pew

chudego normika beciaka, zeby tacy mogli sie z nim tez utozsamiac. dokladnie tak jak z grubą pyzatą z horajzona


Który ma problemy z czytaniem
@Cinkito: no fajnie ze zacytowals dokladnie to co mowie - dostosowuej do rozmowcy xdd sperma spemiarze sperma. jeszcze mi bedziesz #!$%@? o "wartosciowym" uzytkowniku xdd wtf ile ty masz lat, 12?

jakbys zaczal normalnie to moglbym odpisac i rozwinac mysl, a tak to mozesz sie palowac tymi swoimi spermiarzami internetowy rycerzyku, eot bo szkoda czasu
@hekktik: dwa pierwsze komentarze jakie tutaj napisałem, które nie były do Ciebie kierowane nawet były napisane bez inwektyw. Ale jak widzę, że ktoś pisze:

nie trzeba wcale tak patrzec zeby nie widziec ze specjalnie z sobie znanych powodow (wiadomo jakich) zrobili z tej postaci kluske, hoho tak wspolczesnie, woke, poprawnie, spolecznie i w ogole.

na pewno nie byłaby #!$%@? grubaską XD nie ma o czym gadac, to jak ta postac wyglada