Wpis z mikrobloga

@ChickenDriver: To se kup. Przecież już mocno potaniały od nowości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja sobie chyba kupię takiego merca na rok jak odłoże trochę kasy, żeby zobaczyć jak to jest żyć z V8 na codzień( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pan_warell: Hehe jest takie ryzyko xD

Myślę, że cena paliwa skutecznie mnie zniechęci. Spalanie jest w nim koszmarne. Póki co muszę wynająć jakiegoś mustanga w lato :D
  • Odpowiedz
@pan_warell:

Bo przecież nie kupisz z mniejszym silnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupisz, w205 z 4.0.

@cwlmod: już bym bardziej szukał w205. Ceny w204 już od dawna stoją a lat im nie ubywa. Do tego najlepiej brać polifta
  • Odpowiedz
@cwlmod: Karton mleka który po programie ma 600KM/850nm( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fakt w204 lepiej brzmi ale jest dużo wolniejsze i stresujące na co dzień.
Jak miałem w211 e55 to opony na tył po 4 sztuki od razu kupowalem
  • Odpowiedz
@PiotrFr: znajomemu wypaliło dziurę w tłoku w C63 w205 przy 50k km. Prezes w firmie ma AMG Gt 4-doora i już 2 razy na lawecie odjeżdzał, a jeszcze się luty nie skończył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podziękuję, mimo że i tak mnie stać jedynie na stare m113 xD
  • Odpowiedz
@PiotrFr: Panie, a gdzie ja bym nim jeździł? Ostatnio testowałem RS3 co ma 400 koni i ciężko było się nacieszyć mocą, bo setka w mieście bardzo szybko się pojawiała.

Dlatego podoba mi się mustang czy w204, bo nie ma kosmicznej mocy a zajebiście ryczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PiotrFr: BTW jeździłem jakąś V12? Mam takie marzenie żęby choć na chwilę kupić auto z takim silnikiem by zobaczyć jak się nim jeździ, bo wynająć sie takiego niestety nie da. Po doświadczeniu z R6 w e36 mam jednak wrażenie, że v12 jest przereklamowane. W jakimś ferrari to może i fajnie ryczy, ale w mercedesach czy bmw to dają po prostu cichy świst, a moment jest pewnie duży na dole tak jak
  • Odpowiedz
@pan_warell: a podobno Alfy się psują a moje nie chcą( ͡° ͜ʖ ͡°)

@cwlmod: no widzisz, w rs3 miałeś problem a 6.2 z napędem na tył przez większość roku w polskim klimacie jest stresujące.

V12 w limuzynie tak. Jeśli nie jest to jakieś Lamborghini czy Ferrari tak jak mówisz to wrażeń brak. Ma równo pracować. Za to ciąg niesamowity
  • Odpowiedz