Wpis z mikrobloga

Jak tam "POTĘŻNA I NIEUNIKNIONA WOJNA"? Mieliście do mnie napisać, kiedy się zacznie.. @Prezydent-Camacho @Franek_z_fabryki_firanek @kinson i co? Jest w końcu ta wojna?

Tak sie śmialiście, tak wyzywaliście i co? Zmieniliście chociaż gacie? xD

https://www.wykop.pl/wpis/63665351/niech-ktos-da-znac-ukraincom-ze-ta-cala-panika-jes/
No cóż, poczekajmy jeszcze tydzień, później dwa. Poczekajmy, aż znajdzie sie zastępczy temat, abyście znów mogli srać pod siebie.

Pozdrawiam normalnych użytkowników: @MEKORRO @larvaexotech @kiedysbedetuplatynka @BananowyAbazur @czlowiek_z_lisciem_na_glowie
#bekazwykopkow #rosja #wojna #ukraina
Mr3nKi - Jak tam "POTĘŻNA I NIEUNIKNIONA WOJNA"? Mieliście do mnie napisać, kiedy się...

źródło: comment_1645000113kMPQaIHca5Xbx9WCKbd07x.jpg

Pobierz
  • 8
@Mr_3nKi_: tak dla ścisłości wojna na Ukrainie trwa od 2014, a to co widzieliśmy to było testowanie limitów. Jeśli reakcja NATO byłaby mniej stanowcza, jak ostatnio, to za pewne konflikt zostałby rozpalony na nowo. Ostatnio mieliśmy do czynienia z jakimiś śmiesznymi sankcjami i wyrażaniem zaniepokojenia, na szczęście aktualna reakcja była znacznie ostrzejsza.
@Mr_3nKi_: Kolego, podniecasz się jakbyś osiągnął życiowy sukces, bo wysmarowałeś jakiś gówno-post, który - JAK DOTĄD - sprawdza się. To niebagatelny wyczyn. Miałeś w końcu zawrotne 50% szans na trafienie. Jako taki geniusz strategii, zapewne masz już fuchę jakiegoś doradcy u Dudy. A co tam Polska - najlepiej od razu NATO albo USA. Co oni by zrobili bez takiego wykopowego eksperta. Powodzenia Stary
@Franek_z_fabryki_firanek: Widzę, że Franek tak jak reszta wykopków nie miał racji, więc chwyta sie brzytwy i próbuje sie ratować xD. WIELCY EKSPERCI! PRACUJESZ W NATO?! WIESZ WIĘCEJ NIŻ WOJSKOWI?!!ONE!!ONE!

Napisałem ten post, bo jak zwykle widzicie aferkę i sracie pod siebie. Myślisz, że nie wiedziałem, jak to sie zakończy? Niby 50% szans, a byłem 100% przekonany, że tak to sie zakończy, bo uwaga #!$%@? spoiler:


No ale, ale tak mówili, więc
@Mr_3nKi_: Po pierwsze, wskaż mi pół mojego zdania, w którym wypowiedziałem się co do przebiegu zaistniałej sytuacji. Jako że Ci się to nie uda, to ogranicz przypisywanie zasług wyłącznie do swojego geniuszu.

Napisałem ten post, bo jak zwykle widzicie aferkę i sracie pod siebie. Myślisz, że nie wiedziałem, jak to sie zakończy? Niby 50% szans, a byłem 100% przekonany, że tak to sie zakończy, bo uwaga #!$%@? spoiler:


No w sumie