Wpis z mikrobloga

Ehh, trzeba było się w wieku 16 lat zmienić w femboya/trapa. Ja wiem, że to nie działa, nie to samo co bycie babą ale człowiek byłby szczęśliwszy. Lepiej chyba być femboyem niż trapem bo zawsze można wrócić do bycia facetem jak się zestarzejesz i pajacować do p0lek. Trapy to przy trzydziestce się rozpadają jak Warszawa w '44. Teraz mam 25 lat dlaczego tak nie zrobiłem:
- morda 3/10, mocno zfeminizowana ale dalej #!$%@?
- małe miasteczko, ludzie tu cię gnębią za kształt twojego nosa a co dopiero chop za babe przebrany
- #!$%@? rodzice
- społeczeństwo tego nie akceptuje
- 26 cm pindol pozostawił we mnie resztki męskości
- na studiach koledzy to byli prawicowi, to szkoda było stracić kolegów
- ja sam do tego lgbt to mam mieszane uczucia, nie żebym był prawicowy bo nie jestem, ale dla mnie to tak średnio działa to nie to samo co bycie babą, ale po dłuższym przemyśleniu sprawy w sumie lepiej to niż być odrzucanym przez hipergamiczne bestie p0lki, więc w sumie lgbt popieram
- 10 lat temu to inne czasy, dzisiaj łatwiej o takie rzeczy
- za słaba psychika do takich rzeczy, trzeba być odważnym
- kobiety mi się podobają też, potrafię się zachowywać po męsku i nawet mi się to podoba ale morda 3/10, 170 cm wzrostu przeszkadza w byciu facetem, ale jednak jest więcej we mnie kobiecości niż męskości

Koniec końców zarywanie do hipergamicznej bestii p0lki na studiach skończyło się tak, że nawet się nie spotkaliśmy. #!$%@? to trzeba było zostać femboyem, lepsze życie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak ktoś się wacha a jest młody a go to interesuje niech się bawi lepsze to niż p0lki.
#przegryw #depresja #femboy
the_doors - Ehh, trzeba było się w wieku 16 lat zmienić w femboya/trapa. Ja wiem, że ...

źródło: comment_16449563298JtAtVtUttbHa9MN88YUPe.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@the_doors: no ta ale taki trap musi mieć predyspozycje, morde typu damska, #!$%@? na bieżni na siłce, brać piguły z hormonami przez co sobie rozwala organizm i na "starość" (30+) siusiak nie stanie, nie taka łatwa sprawa. No i idź do normalnej roboty na poziomie będą chłopem co się za babe przebrał, nawet jakbyś ogarniał jakieś strimy onlyfansy i budował armię simpów w internecie to wątpię czy byś odłożył jakiś pieniądz
  • Odpowiedz
@the_doors: według mnie można być fembojem całe życie. oczywiście po 30-ce tracisz powoli młodzieńczą urodę, ale tak ma każdy człowiek, czy to kobieta czy mężczyzna czy femboj. nic nie stoi na przeszkodzie dbać o siebie po 30-ce i nie obrastać włosami i tłuszczem. dzisiaj kobiety do 50-ki jak chcą to wyglądają młodo, tobie też nie stoi nic na przeszkodzie trzymać dietę, pójść na bieżnię, depilować się, chodzić do kosmetyczki i ładnie
  • Odpowiedz
@the_doors: miej #!$%@? na "kolegów", oni 26 cm nie mają i choćby się zesrali, nie uzyskają
a mordę se (choćby teoretycznie) możesz naprawić

może spróbuj wyjechać, może nawet poza Polande, np. do Berlina , tam na pewno ułożysz sobie życie, czy do Amsterdamu
często okolica, kraj przytłaczają, a taki wyjazd i próba startu (nawet dla lvl25) to nie jest wyprawa na Księżyc
  • Odpowiedz
ale tutaj chodzi o to że po 30 już tylko bardziej przypominasz swoją biologiczną płeć


@fallenhite1337: niekoniecznie, wszystko kwestia prowadzenia się, równie dobrze można mówić, że prawdziwy femboj jest tylko do 20-ki, bo w dzikich naturalnych warunkach 22-latek też będzie miał niepożądane samcze cechy
  • Odpowiedz