Wpis z mikrobloga

@qlimax3: czesc devsow nad tym juz chwile pracuje, wiec kto wie - moze na wakacje, moze na swieta... poki co to dobrze, ze podstawke doprowadzili do sensownego, choc minimalnie zblizonego do obietnic stanu gry.
dosłownie 1 modder na nexusmods zrobił więcej niż oni wszyscy razem...


@qlimax3: kolejny post #!$%@? o szopenie na wykopie, a nikt się nie wypowie jaka jest jakość i waga tych zmian. Typowe darcie mordy o niczym.
a nikt się nie wypowie jaka jest jakość i waga tych zmian


@Gluptaki: no widzisz, chyba deweloperzy gry powinni się o tym wypowiadać, a jak dzisiaj przekazali to co na streamie, to wartość tych zmian której nie widzieliśmy, jest zerowa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qlimax3: Ja miałem grać w pirata ale sobie myślę gra jest tak dziurawa że będą patche co dzień to mi się ściągać tyle nie będzie chciało. Odpaliłem vpnankupilem z Rosji czy innego kraju 5 świata za 50zl a tu 0 patchy xD
Sama gra też średnia. Czekam na mega patcha i się chyba nie doczekam by raz przemeczyc skończona grę.

Serio za 50zl można mieć
Dooma
Wiedźmina 3
Last of us
zaraz, przeca wszyscy an wypoku mnie 2 lata temu przekonywali, że to oczywiste ze CDR jest wyceniany wyżej niż jakieś tam Ubisoft. Może mają tylko jedną grę w produkcji, nowe IP, ale to będzie taki hit że hooh, sky is the limit, kupujcie póki tanio, ciuchcia odjeżdża


@pytlar: To się nazywa naganianiem leszczy, by później upłynnić swoje akcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)