Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To będzie nietypowe wyznanie, bo będzie dotyczyło subkultury emo. Nie, nigdy nie nalezałem do tej subkultury jako pokoleniowy millenials, ale po latach jednej rzeczy żałuję. Swego czasu wylewano pomuje na ludzi, którzy tak się ubierali ect. Chodziłem do typowo normickiej klasy. Zero zainteresowań oprocz chłonięcia aktualnych trendów. O niczym głebszym nie dało się porozmawiać. A to jaki nowy by teledysk lady gagi ect. Ogólnie muł.
Pewnego czasu odkryłem forum goth, emo, coś w ten deseń. Pisano o ciekawych rzeczach. Czasami o życiu, jakiś tajemnicznyh ciekawostkach. Co prawda wielu się żaliło na depresje, brak akceptacji wśród otoczenia, ale cay miks tematów tworzy całkiem ciekawa atmosferę, a prymitywniejsza pod kątem technologicznym strona internetowa z krwistymi, gotyckimi szablonami czy migoczącymi gifami tworzyła również fajny klimat.
Nigdy nie poznałem w realu tych ludzi, ale nie żałuję czasu spędzonego na tym forum. To było coś zupełnie innego niż bieda dialogi na Gadu Gadu z klasą o pierdołach, gdzie udawało się normika, by nie zjednać sobie wszystkich w klasie przeciwko sobie. Wiem, że po tych kilkunastu latach wielu może wieść zupełnie inne życie. Ale teraz, gdy co śmiesznie okienkopopup przekierowało mnie na jakąś starą stronę internetową przypomniały mi się te czasy. Był to piękny okres, choć muszę przyznać gdyby media internetowe były tak rozwinięte jak dzisiaj człowiek z wielu zreczy znacznie szybciej zdałby sobie sprawe, poznał, odkrył, przyswoił. Np dzisiaj dzięki tiktokowi znalazłem fajną pracę, wierzcie, lub nie.
Ale nie chcę odchdozić od tematu. Trochę mi tęskno w tej chwili do tego forum i ludzi, nie potrafię wyjasnić dlaczego

Załaczam randomowa tapetę z neta, by przybliżyć klimat całokształtu

#dorastanie #doroslosc #mlodosc #nostalgia #pokolenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #620b6aa561c69abf31aae64f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
To będzie nietypowe wyznanie, bo bę...

źródło: comment_1644917036G63KCY5wBb4LfVELzVtFZu.jpg

Pobierz