Wpis z mikrobloga

Dwa lata w pandemii bez covida i w końcu trafiło na mnie. Zaszczepiona dwoma dawkami Pfizera i nawet zaczęłam ostatnio pierwszy raz w życiu sobie suplementować witaminę D. Pierwszy test PCR wyszedł 'void' więc musiałam wczoraj powtórzyć i dziś z rana dostaje info, że pozytyw. Testy lateral flow nadal negatywne xD
Prawdopodobnie to omikron, bo smak i zapach mam, doskwierał mi tylko ból gardła, mięśni, mała temperatura i ból głowy. Teraz tylko został mi właśnie ból gardła ale czy ktoś jeszcze ma takie dziwne dodatkowe objawy jak taka przeczulica skóry/mięśni na plecach/pod łopatkami i ból oczu?
#koronawirus #omikron #uk
  • 26
@Konata: też przechodziłam to samo. Ból gardła + utrata głosu, mała temp i ból głowy, ale bardziej taki od zatok - spodziewałam się kataru stulecia, ale nic się nie pojawiło. Natomiast organizm długo wracał do siebie. Byłam w domu 11 dni i po powrocie do pracy mózg mi się bardzo szybko przegrzewał i prawie odłączał, więc pracowało się bardzo ciężko. Przeczulicy i bólu oczu nie zaobserwowałam.
@Konata: jak wciska? stwierdzilem tylko fakt, nie ma co sie napalac i nakrecac spirale smierci XD

co ja ci zabraniam wierzyc w wirusa jak w jezuska?
@suqmadiq2ama: i prawidlowo

dodam jeszcze ze bezdomni moga byc zdrowsi od tych ktorzy siedza pozamykani w domach bez swiatla i swiezego powietrza, jakies zapalenia zatok czy spojowek to ewidentnie plesn, kurz i roztocza.
@rafalkosnozawszenapropsie:

jak wciska? stwierdzilem tylko fakt,

no wciskasz nie wiem po co. Ja się nie pytam wykopowych ekspertów co mi jest, bo przyczyna mojego stanu zdrowia jest mi znana i to jest fakt.

nie ma co sie napalac i nakrecac spirale smierci XD

jaką spirale śmierci, ty się dobrze czujesz? XD ja nic tu nie napisałam, że umieram i że czuje się tragicznie pytam tylko o konkretne symptomy.

co ja ci
dziwne dodatkowe objawy jak taka przeczulica skóry/mięśni na plecach/pod łopatkami


@Konata: to normalne objawy przy stanach gorączkowych przy zapaleniach górnych dróg oddechowych - wszelkie grypy, anginy, silniejsze przeziębienia itp, które wywołują gorączkę, wywołują też tego typu objawy. Covid się w to wpisuje :)
@Konata: Ja pierwszy raz przechodziłam w maju 2021, teraz złapało mnie znowu to gowno. Od piątku ból gardła, a od wtorku czuje się rozwalona. Ból głowy, gardła, ledwo ślinę przełykam, straszny katar, bóle mięśni, zmeczenie i gorączka. Mam nadzieje, ze to szybko przejdzie, bo mam w domu małe niemowlę, od którego staram się być odseparowana :(
@kubako: No mi właśnie jak podałam te objawy, to zasugerowali anginę i przepisali antybiotyk
@Konata: Miałam słynnego wirusa w grudniu, raczej to była delta. Do tej pory mam problemy z gardłem ;) Teraz znowu mocny ból gardła i znowu zaczynam podejrzewać to gowno. Zdrówka życzę