Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie ta Ewelina to teraz już jest zbędna i nic nie wnosi do streamów. Widać że za każdym razem jest ten sam schemat: przychodzi, nażre się, napije, idzie spać, wstaje i jak jest Gienek to truje mu że już idą, a że Gienek woli telewizor w cieple oglądać to zostaje a ona idzie, wyrywając przy tym 50 zł od smerfa albo Gienka. Czasem na donejta odpowie "#!$%@? się ode mnie", albo wyda jakiś niezrozumiały bełkot i tyle jej udziału. Wczoraj było trochę jazdy z nią no i jak Gośka ją pogoniła, ale to i tak nie rekompensuje stypy jaką serwuje.
#papasmerfik #patostreamy
  • 8
@pebl: Ona jest żałosna. Oglądam patostreamy bo to jest fajny wgląd w ludzką psychikę (każde tłumaczenie jest dobre ( ͡º ͜ʖ͡º) ) i jedynie tu Ewelina się sprawdza. Aby stać się menelem trzeba mieć przetrącony system wartości i u niej to jest świetnie widoczne. Rano nagrywa dla konkurencji, w międzyczasie skoczy do Prokuratury a wieczorem wpadnie po browary i kasę do Rafała. Coś czuję, że ona
@pebl: To było zawsze wiadome. W donejtach tez sje to pojawiało. Tylko kto wg Ciebie ma tam być? Dla widowni najlepiej Gocha i Ewelina jednoczenie.
Nowi aktorzy są beznadziejni przyciągani wyłącznie potrzeba kasą. Rysiek, ten cpun, czy dziadek kulawy
@kseroboy: A czy to nie jest tak, że my się po prostu przyzwyczailiśmy do poprzedniej ekipy, poznaliśmy ich i teraz inni wypadają blado? Gdyby takiego Czerwonego nosa czy Billego przyprowadzić do mieszkania to też byliby nudni. Tu potencjał ma Gocha + nawet przypadkowy menel bo ona jest niekwestionowaną gwiazdą. Janek gdyby nie wytykał tego jęzora też chyba by coś wnosił. Gocha + Ewelina = krótki lajt ( ͡° ͜ʖ
@kseroboy: Potencjał jest. Przecież był niedawno lajt, że menel wymieniali się jeden za drugim jakby w kolejce czekali. Smerf już chyba sam ogarnął, że te ryśki i eweliny to tylko przychodzą, żeby się podładować i kasę wyciągnąć, o ile taki rysiek prześpi noc to ta ogrzyca jak tylko wyciągnie 50-20 zł na amarenki to tyle ją zobaczysz na strimie.Ludzie już nawet nie chcą ich obrażać bo pójdą 2-3 donejty, które oleją
To było zawsze wiadome. W donejtach tez sje to pojawiało. Tylko kto wg Ciebie ma tam być?


@kseroboy: Łysy dobry też jest tylko nie bardzo chyba chce się ośmieszać. Ja już tam nie mówię nawet o dymach, ale zapraszanie stypiarzy, którzy nie generują zysku, a pierwsi rączkę po pieniądze wyciągają jest mało ekonomiczne.
@Kaczanek1937: Pełen szacun i zrozumienie.