Wpis z mikrobloga

@kaeres: mi ciągle mózg rapuje że nikt z "szanownego żiri" nie powiedział jej czegoś w stylu "ale zdajesz sobię sprawę, że w twojej historii nie ma nic śmiesznego, twoja matka zachowała się jak szmata i raczej powinnaś się się wstydzić tej historii niż się tym chwalić w telewizji?"
tylko same "łaaaał, dziewczyno, twoja mame taka frywolna i wyzwolona xDD". To tylko kolejny dowód jak ludzie szołbiznesu są odklejeni i kiedy dochodzi
  • Odpowiedz
ciągle mózg rapuje że nikt z "szanownego żiri" nie powiedział jej czegoś w stylu "ale zdajesz sobię sprawę, że w twojej historii nie ma nic śmiesznego, twoja matka zachowała się jak szmata i raczej powinnaś się się wstydzić tej historii niż się tym chwalić w telewizji?"


@Plp_: a mi ciagle mozg paruje, ze wykopki to takie nieprzystosowane do zycia spolecznego istoty. ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwykle zasady
  • Odpowiedz
"ale zdajesz sobię sprawę, że w twojej historii nie ma nic śmiesznego, twoja matka zachowała się jak szmata i raczej powinnaś się się wstydzić tej historii niż się tym chwalić w telewizji?"


@Plp_: ale rozumiesz, że normalny człowiek ma w takie rzeczy #!$%@??
Ja #!$%@? gdyby nie wyklopki to bym się nie dowiedział nigdy o jakiejś łasce z top model, która jest z """""NIEPRAWEGO LOŻA"""" xD Super poważny temat do dojenia
  • Odpowiedz
tylko same "łaaaał, dziewczyno, twoja mame taka frywolna i wyzwolona xDD". To tylko kolejny dowód jak ludzie szołbiznesu są odklejeni i kiedy dochodzi do " zaskakujących sytuacji" i wymaga się od nich minimum rigczu to #!$%@?ą jak potłuczeni xD


@Plp_: To po prostu show, a ta Klaudia weszła tam z góry mając zostać celebrytką (nie zostanie modelką high fashion w tym wieku i z taką aparycją). Jury musiało klaskać na wszystko
  • Odpowiedz
@Plp_: nie są odklejeni, sami za kulisami pewnie nabijali się z niej, nie każdy komentarz nadaje się na wizje w jakimś durnym programie o modelkach gdzie 90% polek i tak nie dostanie się na casting ale będą tym żyły bardziej niż swoim życiem xD
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? gdyby nie wyklopki to bym się nie dowiedział nigdy o jakiejś łasce z top model, która jest z """""NIEPRAWEGO LOŻA"""" xD Super poważny temat do dojenia przez miesiąc


@niochland: Ale zdajesz sobie sprawę, że tu nie chodzi o "NIEPRAWE ŁOŻE" (czyli dziecko spoza związku małżeńskiego)?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Nie%C5%9Blubne_dziecko

Ludzie się czepiają normalizowania ZDRADY.

Gdyby matka tej laski była w związku niesformalizowanym z tym ciapakiem to byłaby "dzieckiem z nieprawego łoża" i
  • Odpowiedz
Którą sobie sami dopisali do tej historii, bo w żadnym momencie nagrania nie ma o niej mowy xD


@choochoomotherfucker:

Serio? Czego nie rozumiesz w "wyjechała po suknię ślubną i zanim ją kupiła, wygrzmocił ją jakiś habibi"? Gdzie tu nie ma zdrady? Jak bardzo kobieta musi napluć na faceta żeby było to uznane za zdradę? Zrobić to na jego oczach czy jak?
Rozumiesz czym jest narzeczeństwo i że jeśli przyjęła pierścionek
  • Odpowiedz
mi ciągle mózg rapuje że nikt z "szanownego żiri" nie powiedział jej czegoś w stylu "ale zdajesz sobię sprawę, że w twojej historii nie ma nic śmiesznego, twoja matka zachowała się jak szmata i raczej powinnaś się się wstydzić tej historii niż się tym chwalić w telewizji?"

tylko same "łaaaał, dziewczyno, twoja mame taka frywolna i wyzwolona xDD". To tylko kolejny dowód jak ludzie szołbiznesu są odklejeni i kiedy dochodzi do "
  • Odpowiedz