Wpis z mikrobloga

Boję się wybuchu wojny. Trzeba być ostatnim cepem żeby się cieszyć na wieść o takim zagrożeniu.

Wojna to nie widowisko, które będziecie oglądać z popcornem w ręku.
Wojna to okrucieństwo, bieda i rozpacz.
Oby nie spotkało to żadnego z nas...

#wojna #rosja #ukraina
  • 60
  • Odpowiedz
Wojna to nie widowisko, które będziecie oglądać z popcornem w ręku.


@raz-dwa-trzyy: ja tam chetnie sledzilem konflikt w Syrii
wykopkom udalo sie nawet ustalic kilka pozycji FSA i przekazac informacje odpowiednim osobom
  • Odpowiedz
@raz-dwa-trzyy: przestań się mazać ...przynajmniej coś się będzie działo i nie trzeba będzie #!$%@?ć do januszexu W końcu deweloperka w #!$%@?ę dostanie i #!$%@? bańka pęknie w końcu tym #!$%@?. Wojna nie jest taka zła :) ..kup siekierę, naucz się tylko polować, kup dużo baterii i zapalniczek. ;)
  • Odpowiedz
@lvface: trzeba byc idiota, zeby nie wierzyc.

no #!$%@?. normalnie masz ryzyko wybuchu wojny gdzies 0,00001%. Teraz dajmy na to, że jest 10%. No to tjednak jest trochę dużo.
No ja rozumiem, ze jako wykopek nawet jak wybuchnie to bedziesz jadl chipsy w piwnicy i roznicy nie zauwazysz.
To pomysl sobie, ze masz operacje i szane, ze sie nie powiedzie jest 10%. No niby malo, ale #!$%@? jesli to chodzi o
  • Odpowiedz
Boję się wybuchu wojny. Trzeba być ostatnim cepem żeby się cieszyć na wieść o takim zagrożeniu.


Wojna to nie widowisko, które będziecie oglądać z popcornem w ręku.

Wojna to okrucieństwo, bieda i rozpacz.

Oby nie spotkało to żadnego z nas...


@raz-dwa-trzyy: bardzo odkrywcze, nie wiem w jakim środowisku jest to odbierane, jako "dobra beka", chyba wśród gimbusów na wykopie.
  • Odpowiedz
@raz-dwa-trzyy: Rozumiem, wojna jest czymś co bezdyskusyjnie powinno zniknąć, straszne i bezsensowne zjawisko. Ale masz świadomość podstawowego faktu - że wybuch wojny w pl jest tak mało prawdopodobny, że.......nie masz się czego bać?
  • Odpowiedz
@onpanopticon pragnę tylko napisać, że pięknie to ująłeś. Wojna to najgorsza rzecz, jaka może przytrafić się w życiu. Każda wojna dla zwykłych szaraczków po obu stronach konfliktu to przegrana. Od tysięcy lat ludzie nie potrafią zauważyć, że walczą w imię jakiejś chorej idei kilku przywódców, nie dostając praktycznie nic w zamian poza cierpieniem.
  • Odpowiedz
@raz-dwa-trzyy: oczami wyobraźni widzę jak te roszczeniowe oskarki podczas wypędzania z domu mówią do ruskich jak tu na wykopie.

Miałem okazję gadać z ludźmi którzy widzieli wojnę z bliska, mateusze i inne łukasze żyjące pod kloszem za których rodzice rozwiązują większość problemów myślą że tak będzie do końca życia a widmo wojny to dla nich okazja do beki, nawet sobie sprawy nie zdają jak te zagrożenie jest blisko nas i jakie
  • Odpowiedz