Wpis z mikrobloga

Opracowałem własny system ostrzegania o ewentualnym ataku ruskich ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pinguję do kilku serwerów zlokalizowanych bezpośredniej bliskości granicy ukraińsko-rosyjskiej. Przyjąłem założenie, że w razie ataku pierwsze co padnie to sieć, hosty i wszelkie przekaźniki oraz oczywiście sieci elektroenergetyczne.
Proszę nie pytajcie o adresy serwerów - nie chcę wpływać na ich działanie przez Wasze działanie.
Postaram się dać Wam znać jeśli coś się zacznie dziać z pingami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wojna #rosja #ukraina
ZielonyGandalf - Opracowałem własny system ostrzegania o ewentualnym ataku ruskich ( ...

źródło: comment_1644866769gjl70iy2wXP5LPhzUXs8oP.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@ZielonyGandalf: Czemu twierdzicie że wczesne wykrycie wojny jest możliwe za pomocą pingowania hostow przy granicy? Czy myslicie ze w pierwszej kolejności atakujący próbował by zaatakować w czuł punkt czyli np linie energetyczne? Czy z jakiegos innego powodu?
  • Odpowiedz
@myidioci: nie zgodze sie. po prostu chciałem dowiedziec się skąd autor wyciąga wniosek "Przyjąłem założenie, że w razie ataku pierwsze co padnie to sieć, hosty i wszelkie przekaźniki oraz oczywiście sieci elektroenergetyczne". Po prostu zainteresowało mnie to czemu wychodzi z takiego założenia ()
  • Odpowiedz
@slawke: aby uniemożliwić wszelką komunikację (wojskową i cywilną) oraz utrudnić funkcjonowanie i transport. To oczywiste. Jest jeszcze jeden powód... ruski żołnierz pewnie nie chce na wykopie zdjęć i filmów jak zabija, gwałci i plądruje.
  • Odpowiedz