Wpis z mikrobloga

@frifinker: Spermiarze. Kiedy myślą, że dzięki temu zaliczą to liżą tyłek feministkom, a kiedy mogą tym dowalić innym facetom to chętnie przejdą na "tradycyjny" sposób myślenia
  • Odpowiedz
@frifinker: będzie czekać na unormowanie się stóp do emerytury. A to co się #!$%@? na grupach fb to woła o pomstę do nieba. Dlatego ja już nigdzie nie wchodzę oprócz branżowych grup, bo by mi mózg stopiło. Nie tykaj gówna bo wtedy bardziej śmierdzi. Spermiarstwo i białorycerstwo wszędzie jest widoczne, nawet na wykopie
  • Odpowiedz
  • 61
@frifinker bo większość kobiet tak myśli. Większość kobiet jest normalna, tak jak większość mężczyzn. Po prostu spermiarze i księżniczki są najbardziej widoczni ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@frifinker: 25lat i 6k to ładnie, ale nie obstawiam żadne IT tylko jakaś własna działalność typu rzęsy, paznokcie. 4k to średnia pensja w wielkiej polsce powiatowej, a Dorian to pewnie jakiś diagnosta, mechanik, kartograf, geograf, kierowca rajdowy = POTĘŻNY TIROWIEC, bo myślę, że programista 15knettopolishzłotyb2b miałby na tyle rigiczu, że nie spermiłby na fb.
  • Odpowiedz
@ubermensch1922: @frifinker: Juz pomijam, ze sa akcje jak przebranzowienie itd. wiec takie patrzenei na same zarobki to juz jest oznaka dwucyforowego iq xD
Sam zmenilem robote, gdzie moglem wyciagac i pod ~9k, na taka gdzie na poczatku zarabialem ponad 3x mniej by miec czilere i dalej uwazam to za 200 iq move.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@frifinker: ja sobie myślę, że nie miałbym nic przeciwko, gdyby moja różowa zarabiała 3 razy tyle co ja xd wtedy ja mógłbym bardziej swobodnie robić to, na co mam ochotę, a nie to, co przyniesie więcej kasy. Oczywiście nie mówię tu o sytuacji, gdzie różowa robi co tydzień nadgodziny a ja na luzaku 40 h tygodniu na najniższej krajowej. A niestety wiele rodzin praktykuje taki tryb życia, tylko symetrycznie - żona
  • Odpowiedz