Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kwmaster: mają rozmach, nie ma co... nawet biggie smalls reanimowali, dopiero po chwili zaskoczylem ze jednak 50Cent do gory nogami xD
  • Odpowiedz
@kwmaster: cały rap i rnb jakie przez ostatnie kilka lat w USA się urodziło to straszna lipa a 2 ostatnie lata to dla amerykńców katorga wiec postanowili #!$%@?ć publiczności w ryj młotem nostalgii i wspomnień.
  • Odpowiedz
@SHOGOKI: to samo czytałem 5 lat temu, 10 lat temu, 15 lat temu, 20 lat temu i w latach 90 też było. Zajebistego rapu i rnb w ostatnich latach wyszło pełno po prostu jesteś stary i wchodzisz w swoją fazę kiedyś to było.
  • Odpowiedz
@SHOGOKI: tak, jestem jebnięty bo nie żyję nostalgią tak jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak jest coś godnego uwagi to słucham tyle że dużo tego nie ma i tyle

ile płyt rapowych i rnb w ostatnich latach słuchałeś? Wymień jakieś proszę bo ja śledzę taką muzykę regularnie i momentami się wręcz nie wyrabiam, tyle ciekawych rzeczy do sprawdzenia wychodzi.

Mam 34 lata i nie mam żadnej
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: w 93' siedziales na forum i czytales jak hejtuja pierwsza plytke wu tangu xD? Najs. Nie wiem gdzie ty siedziales w 2008 , ale ja pamietam jak juz wtedy mowili ,ze wayne to GOAT ,a ludzie mieli zajawke w tamtym czasie na poludnie Jeezy, T.I. Lil Flip i jeszcze wtedy byl crunk z lil jonem i jednorazowe wysrywy typu boyz'n'hood , dem frenchiez boyz , shop boys itd. Wez mi
  • Odpowiedz