Wpis z mikrobloga

@Nibytakalenie: Nasza gówno stolica jest biedna nawet w odniesieniu do stolic naszego regionu, a co dopiero w odniesieniu do takiego mega miasta jakim jestem Moskwa. Jak przez Moskwę prawie godzinę jedzie się pociągiem, a mowa tylko od przedmieści do centrum.
  • Odpowiedz
@Kardamon_Mielony: Warszawa jest wielkości Wiednia, jeszcze niedawno potęgi i miasta które nie zostało zniszczone doszczętnie podczas wojny.

Moskwa to nie stolica, to państwo w państwie robiące z reszty kraju kolonie.
Powierzchniowo największego kraju na świecie.
  • Odpowiedz
@Kardamon_Mielony: nie wiem czy takie 30 minut to takie prawie godzinę, ale okej XD nie zmienia to faktu, że Warszawa przy byle Pradze czy Budapeszcie wygląda jak zwykłe średnie miasto
  • Odpowiedz
@Nibytakalenie: Nasza gówno stolica jest biedna nawet w odniesieniu do stolic naszego regionu, a co dopiero w odniesieniu do takiego mega miasta jakim jestem Moskwa.


@Kardamon_Mielony: Przecież wielkość miasta nie ma wiele wspólnego z tym czy jest gowniane czy nie, a wręcz przeciwnie bo zazwyczaj wraz z wielkością miasta powyżej pewnej wielkości... spada jakość życia! To raz!
A dwa to akurat Warszawa jest jedyną z większych stolic w
  • Odpowiedz
@Kardamon_Mielony: Tu są wszytkie największe miasta w UE uwzględnione, dlatego nie ma Londynu. Co i tak wiele by nie zmieniło .
Szczególnie w kontekście twojej bzdurnej i wprowadzającej w błąd wypowiedzi.... „Nasza GOWNIANA stolica wyglada biednie (w domyśle w kontekście wielkości) NAWET w odniesieniu do stolic NASZEGO REGIONU”
A wiec w odniesieniu nawet do stolic naszego riegionu jest bardzo duża.
A nawet w skali całej unii europejskiej jest na topie,
  • Odpowiedz
@Kardamon_Mielony: To znaczy to ty kończysz( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo nie masz żadnych argumentów na swoją nieprawdziwą tezę, A liczby jasno pokazują ze Warszawa jest jednym z większych europejskich miast pod każdym względem.
  • Odpowiedz