Wpis z mikrobloga

Mireczki doradzicie jakiś catering działający w krakowie oraz nie rujnujący portfela? :P Początkowo myślałem o body chef jednak jest dość drogi bo wychodzi ponad 70zł dziennie gdzie chciałbym się zmieścić w tych 55 jeżeli to możliwe. Jeżeli ktoś ma jakaś wiedzę na ten temat to możecie też podpowiedzieć na co zwrócić uwagę przy wyborze. Zależy mi tutaj głównie na tym, żeby uwolnić się od gotowania + rekreacyjnie 2-3 razy w tygodniu siłownia. Szukam diety +-2500kcal. Gastro paczka wydaje się spoko cenowo, ale mało opinii jest na jej temat.
#krakow #cateringdietetyczny #gastropaczka
  • 11
@KrulCebulion: korzystałem z Gastropaczki i raczej w tej cenie mogę polecić, zarówno klasyk jak i keto, teraz jednak przerzuciłem się na Maczfit z wyborem dań no i to mogę polecić jeszcze bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) tyle, że to już większe pieniądze, Gastropaczka jak startowała to była naprawdę spoko, teraz mam wrażenie, że trochę obniżyli loty
@rtoip7: Ja nie polecam. Korzystałem przez chwilę z diety active i sporo z dań bylo niesmacznych. Dużo lepiej wypada w tej kwestii KuchniaVikinga, jest nawet tańsza. PS: Gdybyś zamawiał to możesz z moim kodem h1K5uK , dostaniesz -5% na pierwsze zamówienie ;)
@KrulCebulion: niestety viking ma wegetariańską z rybami, a jestem wegetarianinem co nie lubi większości ryb. gastropaczka wege daje radę, rzadko coś nie smakuje. dzięki za kod, może kiedyś spróbuję mimo ryb.