Wpis z mikrobloga

niemożliwe żeby była tak widoczność w lutym w Krakowie.


@min_borda: A jednak. W grudniu też robiłem tatry, tylko z innego miejsca.

W tym miesiącu też już było widać (kilka dni temu), ale raczej same kontury - nie tak dobrze jak dziś między 16 a 17.

Niemniej jednak nie był to tez optymalny widokowo dzień, bywała lepsza przejrzystość.
zdjęcie robione z osiedla Tysiąclecia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Alpha_Male: @Wolfman91: nie znam Krakowa, byłem tam może z 3 razy czekając na przesiadkę (ʘʘ) Użyłem prostej geometrii do wywnioskowania, skąd było robione zdjęcie. Stosując bardziej wyrafinowane techniki (linijka w Google Earth xD i połączenie Koziego Wierchu w Tatrach z tym dziwnym budynkiem koło Comarcha, do którego wchodzi linia 110 kV) nawet mogę
faxepl - > zdjęcie robione z osiedla Tysiąclecia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Alpha_Male: @Wolfma...

źródło: comment_16447970427eGczAGAnHvsbsCELjS03S.jpg

Pobierz
trochę wysoko dałeś kamerę

@peradon: racja, wpisałem taką wartość aby żadne bliższe pagórki nie zasłaniały widoku Tatr. Dla kształtu widnokręgu to praktycznie nie robi różnicy.
@Xysz: i dlatego napisał w swoich komentarzach:

blisko: przy ulicy Dobrego Pasterza, mniej więcej na wysokości przystanku Os. Akademickie PK ( ͡° ͜ʖ ͡°)

fotka z północno-wschodniej (mniej więcej) części Krakowa, okolice Bora Komorowskiego ;)

? (,)
@faxepl: Super analiza, ciekaw jestem, czy ta linia wiedzie dokładnie tam gdzie stałem.

Wczoraj zrobiłem kilkaset zdjęć, na jednym z nich widać nawet, jak światło zachodzącego słońca odbija się od...stacji kolejki górskiej na Łomnicy (innego wytłumaczenia nie widzę), być może nawet od kopuły teleskopu na tejże stacji, w każdym razie na pewno na jednym z elementów infrastruktury tam zawartej.

Mogę potem wrzucić, tylko muszę chyba skompresować, bo mi wykop krzyczy że