Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Biorę po 25/27k pln od każdej z drużyn i słucham Państwa.
Mam obecnie Street Triple 675R z 2013roku i myślę nad zmianą( jest okazja dobrze sprzedać)
Tylko nie mam pomysłu na co wymienić:
Naked lub sport/ niska waga i dobre hamulce zalecane
Roczniki od 2010
Cena do max 27k pln

#motocykle #motoryzacja
  • 28
@xspeditor:

A street jest genialny

No jest, uwielbiam lekkie moto.
Miałem parę lat przerwy, za miesiąc uderzam do KTM po duka 390, to chyba wszystko czego mi trzeba( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jednak jest jeszcze mentalny beton widzę po propozycjach. R1, hayabusa, vfr xD
765rs

Nic lepszego nie istnieje teraz


@Donmenello: bez przesady. gdybym miał teraz wybierać nakeda, to wziąłbym znowu mt09 (wcześniej miałem co prawda tracera, ale jako całość uważam mteka za fajniejszy motocykl od streeta).
@Donmenello: tracera z 15 roku mialem 3 lata, przesiadlem sie caly zajarany na RS z 18 roku i mam go juz 1,5 roku. na poczatku myslalem, ze dzieli je przepasc na korzysc triumpha, teraz jestem zdania, ze oba sa zajebiste z przewaga mt09...i porownuje tu RS to zwyklego mteka.
wg mnie, mt realnie ma tylko jedna wade. cos jest #!$%@? w mapowaniu silnika tak, ze czasem odpowiedz na otwarcie gazu jest
@Steven_Hyde: Spoko recenzję w sumie napisałeś, Triumph jest motocyklem do #!$%@?, na małym, krętym torze radzi sobie wyśmienicie. To są podobne motocykle, ale przeznaczenie nieco inne. Opowi widzę chodzi o sprzęt do #!$%@? w ludzkiej pozycji, w tym zastosowaniu moim zdaniem 765rs (koniecznie rs) wygrywa.