Wpis z mikrobloga

Czolem wszystkim
Mial ktos stycznosc w #krakow z wynajmem samochodu na minutki? Potrzebuje zrobic tak 10 km w jedna strone, zaladowac w 10 minut i wrocic. Do tego jest mi potrzebny van lub moze cos minimalnie wiekszego :). Orientuje sie ktos ile by mnie takie cos kosztowalo i gdzie najlepiej uderzac?
#wynajemsamochodow
  • 6
@goferek: I trzeba bardzo zwracać uwagę na jaki. Kiedyś zawinęliśmy auto z ulicy gdzieś na Kazimierzu, chcielismy odstawić na zakopiance, auto nie chciało się zamknąć. Plus godzina na infolinii żeby dowiedzieć się że to auto z pod Ikei więc pojechaliśmy tam odstawić i następna godzina na infolinii bo dalej nie chciało się zamknąć (°° finalnie z 30 min roboty zrobiły się
@rychu-petru: Ja serdecznie polecam Traficara, zawsze go biorę n ajakieś większe zakupy lub gdy trzeba przewieźć jakąś kanapę. Jak weźmiesz jakieś Kangoo spod Ikei lub Castoramy, to płacisz 3 zł opłaty startowej i 1,7 za każdy kilometr. Nie ma już opłaty za minuty (kiedyś była). Faktycznie problemem może być obowiązek odstawienia dostawczaka pod ten sam sklep, ale jak tak kiedyś musiałem zrobić, to podjechałem pod sklep zwykłym trafikarem, wziąłem dostawczaka, załadowałem