Wpis z mikrobloga

Dzisiaj niedziela, coś nie widać klasycznych wpisów #!$%@?/trzeźwi plusują, to ja się trochę pochwalę. Właściwie dokładnie rok temu, po tym jak miałem 2 imprezy w tygodniu i właściwie zdychałem równe 7 dni, powiedziałem sobie dość i stwierdziłem, że starczy wydawania pieniędzy na fajki i alko. I muszę powiedzieć, że to był całkiem fajny rok. Dzięki temu, że w weekendy wstawałem trzeźwy i wypoczęty miałem znacznie więcej chęci i siły np. na rower.

Założenie od początku było takie, że skoro i tak wydawałem te pieniądze na przyjemności, to żeby się nie rozeszły na coś innego, będę sobie prezetnował różne rzeczy. Prosta kalkulacja, na Ferrari ze słynnej anegdotki nie starczy mi życia, ale już na komiksy i książki jak najbardziej. No i tak to się powoli rozwija, łącznie ze spełnieniem dziecięcego marzenia i prenumeratą komiksów (chociaż wtedy celowałem raczej w Kaczora Donalda). Polecam ten stan, życzę smacznej kawusi i udanej niedzieli!

#chwalesie #dziendobry #komiks #ksiazki #rzucaniepalenia
Pobierz Tomaszku - Dzisiaj niedziela, coś nie widać klasycznych wpisów #!$%@?/trzeźwi plusują...
źródło: comment_1644753154RZrcDW9vZVJiV7Xm72K6eZ.jpg
  • 15
@Tomaszku: Gratki, też jak rzuciłam fajki i alko to zaczęłam więcej czytać, nagle się okazało, że wieczory na kanapie z herbatką mogą być równie, jak nie bardziej przyjemne ʕʔ
Polecałbyś Koło Czasu dla kogoś, kto raczej nie przepada za fantasy? Zbieram się żeby zacząć, ale trochę mnie powstrzymuje to, że to nie jest delikatnie mówiąc mój ulubiony gatunek (chociaż jestem w stanie zacisnąć zęby jeśli fabuła to
@pianinka: Dzięki i wzajemnie! To porównując do Martina jest tutaj zdecydowanie więcej czarów i magicznych stworzeń. Rozbudowane fabularnie jest wydaje mi się podobnie, przy czym cały klimat jest mimo wszystko lżejszy. Przy polecaniu nie byłbym obiektywny, bo ja fantastykę uwielbiam, a te książki jakoś całe życie mi umykały więc teraz cieszę się jak dziecko :) Jak chcesz mniej więcej sprawdzić w czym rzecz, to polecam spróbować z serialem na Amazonie. Jest
@pianinka: Koło czasu jest jak dla mnie spoko ale musisz przebrnąć przez pierwszą książkę. Za dużo tam inspiracji tolkienem. Mnie to jakoś mocno nie odrzuciło ale niektórzy mogą się zniechęcić. Później autor wyrabia własny styl i czyta się przyjemnie. No i po zdjęciu widać, że trzeba przebrnąć przez sporą ilość stron. Czasami się dłuży troszkę.
@smallboobslover: pod tą z książkami stoi stolik z Ikei i ją utrzymuje, zdjęcie jest ucięte ;) A ramka z figurkami wisi na tych magicznych plastikowych wieszakach, to co niby łatwo odchodzą (jeszcze nie miałem okazji sprawdzać).
@smallboobslover: w wynajmowanym, natomiast ja wynajmuje od kilku lat od firmy, która ma w sumie cały blok na wynajem. Generalnie mamy umowę na parę lat, ja płacę a oni mają wszystko inne w nosie. Jakbym wynajmował od osoby prywatnej, to miałbym pewne obawy, bo różne akcje już w życiu miałem.