Wpis z mikrobloga

  • 0
@rio574 też patrzyłem. Porownywarka nie mówi jednoznacznie że będzie to lepszy telefon od mojego mi note 10 lite - co ty uważasz? Czuje się jak zgred bo tych telefonów się namnożyło a ja już nie nadążam
@krissojka: Wg. mnie o wiele nie potanieje po s22. Kilka dni temu był w media expercie za 2,5k, cena na amzonach to 2,7k zł. Jeśli odpowiada Ci wielkość ekranu, to jest topowy telefon teraz. Używam wersji z plusem, różni się wielkością. Super aparat, najlepszy ekran, odświeżanie 120hz, nie grzeje się, nie zawiesza. Wszystko działa jak należy, dotyk, rozpoznawanie wszystkiego, wszystko intuicyjne. Z minusów to niezbyt wielka bateria, brak slotu na kartę
@krissojka: s20 fe jest spoko, ale słabszy niż s21, taka bieda wersja. Niby fajny, ale w s21 czuć że wszystko jest perfekt, a tam są takie elementy niektóre po taniości. Ta lepsza wersja s21 fe niewiele cenowo tańsza od s21, warto dopłacić i wziąć flagowca. Aktualizacje Samsung zapewnił na 4 lata. Bierzesz to na kilka lat, więc warto dorzucić te kilka stówek i mieć porządny sprzęt.
@Bialy_Mis: s20 grzeją się strasznie. Exynos w s20 skopany był, grzeje się i wydajność spada. Szkiełko aparatu lubi pęknąć. Ogólnie średnio udana seria, co innego s21. Odpowiednikiem note jest Ultra, ale to już inna półka cenowa.