Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 118
Pierwsza noc na moim poddaszu w normalnych warunkach, bez materiałów budowlanych i na łóżku. Dziś będę miał pierwszych gości. Za oknem super pogoda - słońce wpadające przez okna dachowe daje super klimat. Mam już nowe, niesamowicie wygodne łóżko, prysznic (od 2 dni!), sprzęty AGD i kanapę. Chyba już nie będę zbyt często wracał do swojego mieszkania w mieście, coraz mniej mnie tam trzyma. Bawię się teraz monitoringiem (bo pracą tego nazwać nie mogę - sama frajda). Poddasze zrobione w większości samodzielnie. Pomieszczenie na zdjęciu ma 35 m2. Będę miał tu łóżko, biurko, małą kanapę i TV oraz ogromną zabudowaną szafę. Planuję też taras (drzwi po lewej). Na poddaszu jest też salon z kuchnią i z ogromnym oknem 2x2 m, mała sypialnia dla gości, łazienka i dwie ubikacje. W porównaniu do mojego mieszkania, to jest pałac i szybko przyzwyczaiłem się do większej przestrzeni. Postanowiłem zostawić 4 metrowe skosy i nie ma tu tego poczucia ciasnoty, jak na niektórych poddaszach, a jednocześnie jest przytulnie, szczególnie wieczorami. Będę wrzucać zdjęcia (jak tylko skończę sprzątanie). #chwalesie #nieruchomosci #poddasze
Pobierz Jonn - Pierwsza noc na moim poddaszu w normalnych warunkach, bez materiałów budowlany...
źródło: comment_1644739400sC4MrZi0idItextX0jUaPo.jpg
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: jest już, na całym poddaszu, ale rzadko używam, wystarczający efekt dają rolety rozpraszające (siatkowe) na zewnątrz okien dachowych. A w salonie mam okno z częściowym odbijaniem promieniowania słonecznego (strona południowo zachodnia).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Nothingt0wn: na dole ktoś jeszcze mieszka, ale niedługo będę jedynym właścicielem całego domu. Długa historia. Poddasze zacząłem remontować 5 lat temu, gdy jeszcze sytuacja była zupełnie inna i zupełnie nie miałem pieniędzy na cokolwiek innego. Dlatego do roboty wziąłem się sam.