Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie macie doświadczenia w umawianiu się z #rozowepaski ze wschodu? Teraz może już się tyle o tym nie mówi, ale jakieś 2-3 lata temu m. in. na wykopie panowała moda na promowanie związków z Ukrainkami i Białorusinkami. Sam postanowiłem się umówić z paroma różowymi ze wschodu i szczerze mówiąc, nie rozumiem tego gloryfikowania ich. Nie wiem, skąd się wzięło przekonanie, że są o wiele lepsze od Polek. Niby w czym są lepsze? Ja tam zadnych szczególnych przewag nie dostrzegam. Za to dostrzegam, że takie związki zawsze będą obarczone ryzykiem zostania beciakiem w kwestii obywatelstwa itp.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka #ukr4inka #6ialorusinka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6208116d6ffb6231679e10e8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo Wykopki to mitomani, którzy wyobrażają sobie nie wiadomo co, nie mając styczności z konkretnym tematem. Teraz w modzie są Azjatki, które ponoć nie są w ogóle zainteresowane statusem finansowym. XD Co z tego, że takie Chinki wymagają np. żeby chłop miał mieszkanie własnościowe. Ale im do głowy i tak nie przeglądasz, bo to tacy Janusz, które mało co robią, lecz wiedzą wszystko.
  • Odpowiedz
MarkoPolo: Szczerze mówiąc to sam nie rozumiem tego idealizowania kobiet ze wschodu. Z tym, że są niby ładniejsze od p0lek, to bym akurat nie powiedział - IMO podobny poziom urody, może nieco bardziej "kobieco" się ubierają/stylizują.

Jeśli chodzi o charakter, to jest to uwypuklenie najgorszych cech p0lek x10 - mała inicjatywa, bierność, duże wymagania, lenistwo + oczekiwanie, że facet wszystko załatwi i ogarnie, a ja będę tylko leżeć i pachnieć itd.
  • Odpowiedz