Wpis z mikrobloga

Wiem, ze Krelm jest zdolny do wszystkiego, ale jednak jakos trzeba bedzie wylumaczyc dlaczego np bombarduje cele na ukr, czy wjezdza czołgami. No bo jednak prowadzą rozmowy z zachodem, od razu zaprzeczaja ze maja niby kogokolqiek atakowac. Znajac historie mozna oczywiste zrobic falszywa prowokacje ale to nadal nie wytłumaczy czemu ktos zajmuje stolice innego panstwa. Dlatego tez jakos ciężko uwierzyc mi w totalny atak na Ukraine, samo zajecie terenow wschodnich gdzie i tak trwa wojna jest mozliwe, ale atak na cala/ wieksza część raczej nie.
#ukraina
  • 3
@Lajsek21: Nie znam się to się wypowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak zaatakuje i zdobędzie stolicę to będzie miał kontrolę nad państwem i podporządkuje sobie (ot zabierze) (przynajmniej w zamyśle) te tereny, które chce (połodniowowschodnie), wybierze władze prorosyjską i tyle.

Ale ja to się nie znam, to prawdziwe życie a nie dziecięca gra w wojne na ziemi gdzie sie rzucalo w kimś patykiem i zabieralo mu teren.(
@Krul_Marcineusz_Pierfszy: No wlasnie w dobie atomowek, nawet chcac ich wyjasnic atakujac skonczy sie to #!$%@? wszystkiego. Ale mimo tego bombardujac w tym momencie ukraine to jakos to trzeba bedzie nawet w swoim kraju wyjasnic, niestet y zginął ludzie ktorzy chca po prostu normalne żyć.