Wpis z mikrobloga

Marzec w Netflix | Bo we mnie jest seks, Układanka, Projekt Adam i Bridgertonowie wkrótce na platformie!

Przyszła pora na zaprezentowanie pierwszej listy filmów i seriali, które zadebiutują na Netflix w marcu bieżącego roku. Podobnie jak w ostatnich miesiącach, platforma niezbyt chętnie dzieli się tytułami na licencji (zarówno w oficjalnej komunikacji, jak i zapowiedziach w aplikacji), jednak teraz ujawniono już 6 takich pozycji (w tym Bo we mnie jest seks). Z tytułów oryginalnych prawdopodobnie warto będzie zwrócić uwagę na serial Układanka z Toni Collette, animację Zasoby Ludzkie, drugi sezon Bridgertonów czy filmy Walka z lodem oraz Projekt Adam.

https://upflix.pl/aktualnosci/marzec-w-netflix-bo-we-mnie-jest-seks-ukladanka-projekt-adam-i-bridgertonowie-wkrotce-na-platformie-2022-02-12?utm_source=wykop.pl

#upflixnetflix <= tag do obserwowania/czarnolistowania

#netflix #upflix #bowemniejestseks #forlife #lasfinest #ukladanka #zasobyludzkie #walkazlodem #projektadam #bridgertonowie #upflixnews
upflixpl - Marzec w Netflix | Bo we mnie jest seks, Układanka, Projekt Adam i Bridger...

źródło: comment_1644684929XCWfMGMSPUjtHVzVlpF4pN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz