Wpis z mikrobloga

Fotowoltaika, stare warunki prosumenta do 2024r, lecz nie dla wszystkich. Sposób na prosumenta. Dotacje Mój Prąd 4
https://www.youtube.com/watch?v=wzAz3gB2JLc
27 stycznia 2022r Sejm przyjął nowelizację ustawy o OZE modyfikującą przepisy dotyczące rozliczeń prosumentów. Nowe prawo pozwala skorzystać z dotychczasowego systemu opustów jeżeli złożony zostanie wniosek o przyłączenia instalacji fotowoltaicznej do 31 grudnia 2023 roku. jednak nie wszyscy będą mogli z tego prawa skorzystać. Jeżeli jednak nie znalazłeś się w gronie szczęśliwców, to mam wyjście awaryjne. Oglądaj do końca, bo warto, a pewne kroki trzeba podjąć już teraz.
#telchina #fotowoltaika #energetyka #polska #technologia #dotacje
telchina - Fotowoltaika, stare warunki prosumenta do 2024r, lecz nie dla wszystkich. ...

źródło: comment_1644675560iAaMmeCQwKvIVcbTFrBTks.jpg

Pobierz
  • 8
@telchina: Mirku ale żeby zgłosić się do ZE ze swoją PV i starac się o prosumenta to instalacja musi być min 2kWp. Wiec mikroinwerter i jeden moduł kupiony na Allegro nie przejdzie.
@dziubeQ: A wiec czym najlepiej obejść system i zyskać trochę czasu na montaż pv? Przeglądałem internet w poszukiwaniu mikroinstalacji ale sam już nie wiem jaka wystarczy.