Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 333
@markedone: nie martw się, nie tylko przeciw energetyce jądrowej protestują. Kolega z pracy pokazywał mi zdjęcia jak miejscowi wstawili w drzwi od turbiny wiatrowej (wieży po preinstalacji) krucyfiks żeby szatańskie dziwa przegonić. Gdzieś na pograniczu lubelskiego i małopolskiego.

Podobnie było z wujkiem mojej różowej. Jak usłyszał, że wiatraki mają obok niego budować to darł mordę, że krowy dawać będą kwaśne mleko, a kury kwadratowe jajka znosić. Jak przyszedł do niego agent
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@markedone: mieszkam 30km od elektrowni jądrowej, patrząc na ceny prądu w moim landzie to jest zajebista sprawa, niebo czyściutkie, żadnych problemów.
Ale jak to teraz przeczytałem to się zagotowałem, jak te stare głupie k0rwy mają prawo decydować o przyszłości tego kraju skoro i tak do 5lat 99% ludzi tam będzie już na śmietniku.

I właśnie dlatego w Polsce jest #!$%@?, bo albo stare muły głosują na pis albo młode pokolenie debili
  • Odpowiedz
@jarezz: @Androo: Kuźwa 3k pasywnego dochodu? BARDZO dużo jeśłi to są 3 sztuki to masz 9 kołą miesiac w miesiac przez 15 lat to liczymy :D 9k x 12msc x 15lat = 1620000tys zielonych ponad 1.5mln zł no kurde.. :D
  • Odpowiedz