Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM: ja właśnie instaluje ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedynka jeśli chodzi o rozgrywkę była bardzo dobra, ale niestety fabuła mnie mocno rozczarowała, dodatku tym bardziej. Mam nadzieje, ze tutaj będzie z tym choć troszkę lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja właśnie instaluje ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedynka jeśli chodzi o rozgrywkę była bardzo dobra, ale niestety fabuła mnie mocno rozczarowała, dodatku tym bardziej. Mam nadzieje, ze tutaj będzie z tym choć troszkę lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kizimajaro: ja trochę lepiej ale nie spodziewaj się cudów jeśli chodzi o fabułę :D Grywalność natomiast jeszcze lepsza.
@SpiderFYM:
Co oni mają w głowach z tym rozmyciem, nawet Digital foundry gdzieś tam wspominali ze roślinność w tle wygląda niewyraźne jak efekt bokeh, a to przez rozmycie oddalonych obiektów.
Na rozmycie w ruchu ludzie się skarżą w każdej grze i zasadniczo pierwsze co każdy robi to wyłączenie tej opcji
@SpiderFYM:
W mojej skromnej opinii to na konsolach pogarsza odbiór, daje wrażenie że gra wygląda gorzej niż mogła by bez tych filtrów, ofc rozmycie ruchu to osobiste preferencje ale rozmycie oddalonych obiektów to już lipa i jest wytykane przez DF jako spadek jakości obrazu