Wpis z mikrobloga

"Reacher" zapowiadał się na jadący po bandzie rollercoaster. I w zasadzie nim jest. Serial sunie jak zwariowany, sprawia radość, ale w pewnym momencie uderza w tę nieszczęsną bandę, odbija się od niej z olbrzymim impetem, haracze wszystko dookoła i pozostawia po sobie smugę dymu oraz pewien niesmak. Więcej ▶️

#seriale #reacher #serial #primevideo #amazonprimevideo
popkulturysci - "Reacher" zapowiadał się na jadący po bandzie rollercoaster. I w zasa...

źródło: comment_16446258417aiDxbQkU0j4dl3q8ZeVzQ.jpg

Pobierz
  • 6
@popkulturysci: no za dużo to tu nie mogli zrobić, bo jest to serial na podstawie książki, jest super 9/10, a autor książki pojawia się w finałowym odcinku, co być może daje jakiś sygnał, że powstaną kolejne ekranizacje, bo to jest Reacher książkowy, nie te cuda na kiju z Tomem Cruise, tu cameo z właśnie z autorem powieści Lee Child
n.....n - @popkulturysci: no za dużo to tu nie mogli zrobić, bo jest to serial na pod...
@nightrain: Zgodzę się, o ile podobał mi się serial to nie wiem czy nie lepiej byłoby zrobić właśnie np sezon 10 odc. podzielony na 2 części z dwoma historiami ale pewnie chodzi o koszty.
Niestety większość książek to za dużo materiału na film a za mało na cały sezon serialu.
@nightrain ja jestem zadania, że nie należy wiernie adaptować książek, jeśli to wypadnie słabo na ekranie. I chociaż taki Dexter czy żądza krwi to nie były seriale idealne, to mimo wszystko ciekawsze niż książki potraktowali powieści jako punkty wyjściowe, nie jako biblie. Reacher był całkiem spoko, ale im bliżej finału, tym mniej sensu to miało. To trochę bolało, bo początek był świetny.