Wpis z mikrobloga

Jak ja lubię sobie odpalać mecze Ligue 1 PSG z jakimiś ogórkami.

Dzisiaj Stade Rennes, klub który zaraz nie będzie miał miejsca na koszulkach na logo Pumy bo tyle reklam sponsorów nawalają by mieć jakieś dodatkowe źródło utrzymania.

Nie ma nic lepszego niż oglądanie tych gwiazdeczek, najdroższej drużyny w historii która męczy się by strzelić bramkę dla zespołu gdzie wartość 3/4 zawodników nie przekracza wartości tych z ekstraklasy. Jakiś Sulemana se biegnie i zakłada siatkę Marquinhosowi, Mbappe strzela bramkę w 70 minucie, oczywiście spalony i dalej mamy 0-0, Messi ze złotą piłką se chodzi po boisku a jak ją ma to jakiś kawałek rajdu z którego nic nie wynika, Pochettino który wykorzystuje 5 zmian na ofensywę żeby coś ugrać i nie było przypału przed panami w turbanach, Veratti który musi agresywnymi wślizgami przerywać kontry Rennes. Do tego komentatorzy którzy usprawiedliwiają PSG że to dlatego żeby nie odnieść kontuzji, że piłkarze celowo grają na 20% bo mają przewagę w lidze.

I przerywniki na Neymara w futrze droższym od twojej chałupy który coś se z trybun macha łapami. Chyba tylko ze Stoke -- West Brom w poniedziałkowe listopadowe wieczory 6-7 lat temu jarało mnie bardziej niż bezradność PSG przeciwko jakimś anonimowym grajkom.
#mecz #pilkanozna #ligue1 #psg
michalxd21 - Jak ja lubię sobie odpalać mecze Ligue 1 PSG z jakimiś ogórkami. 

Dzi...

źródło: comment_1644615658Se72SfSouM6CGrhFfXpsLI.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Neaopoliti: najbardziej ciekaw jestem jak taki Mbappe zagra w tej Hiszpanii. No bo jeśli, najlepszy zawodnik świata, być może nawet najlepszy w historii tak gaśnie w lidze francuskiej to ciekawe jak to zadziała w drugą stronę. Była jakaś gwiazda, ofensywna która przeszła z Hiszpanii do PSG?
  • Odpowiedz
@krzysiek944: nie no, to to fakt (chociaż w sparingach polskie kluby mega się napinają na zagraniczne i często są ciekawe rezultaty) ale na usprawiedliwienie przyznam się że wszedłem na transfermarkt, i widzę 3-4 graczy powyżej 10 mln euro, reszta poniżej, co jest już poziomem ekstraklasy.
  • Odpowiedz
@svr_: swego czasu lubiłem oglądać ligę szkocką, zwłaszcza Hearts, ale to chyba dlatego bo ich do Ligi Mistrzów wprowadziłem w którymś Football managerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz