Wpis z mikrobloga

@delvian: Czy tylko ja mam wrażenie, że Amerykanie celowo sieją panikę? Najpierw prezydent Biden w rozmowie z prezydentem Zelenskim twierdzący, że inwazja jest nieunikniona, później Pentagon mówiący że Kijów upadnie w ciągu 72 godzin, a teraz to.
A co amerykańskich analiz, to na przykładzie Afganistanu przekonaliśmy się, że nie zawsze się sprawdzają, a błedy mogą mieć tragiczne skutki.
@pan-audytor: Tylko, że Rosjanie stoją i czekają od ponad miesiąca. Rozumiem, że postawienie ponad 120 tysięcy żołnierzy w stan gotowości to ogromna operacja logistyczna i musi trochę potrwać. Tylko, czy nie trwa za długo. Poza tym, jeśli pamięć mnie nie myli, to już drugie podejście.
Poza tym, z każdym dniem wiosna coraz bliższej i spada zapotrzebowanie na gaz. A Ukraina z każdym dniem dostaje więcej broni i czasu na przygotowanie na
@groman43: myślę że już się dogadali z Putinem i teraz tylko odwalają cyrk dla gojów żeby nie stracił twarzy.

Podobnie było jak Trump niby straszył inwazją na Iran i ostatecznie skończyło się na zabiciu jakiegoś antyrządowego generała. Ewidentna ustawka.