Wpis z mikrobloga

@Sito1906TS: Ja myslalem, ze uda mi sie zrobic wszystkie platyny z soulsow od From Software, ale odpuscilem.
Udalo sie zrobic DS1, DS2 i Bloodborne platyny, a reszta skonczona, lecz nie w 100%. Elden Ring czeka
  • Odpowiedz
@bridgefour: ja z kolei nie mam Bloodborne zrobionego. Odpaliłem nawet ostatnio ale 30 fpsów zbytnio kuło mnie w oczy.
Mam zrobione DS1 Remaster, DS2, DS2 SotfS, DS3 (robiłem ją ostatnio offline bo serwery nie działają - masakryczne jest dropienie itemów do Mud Makersów i Blades of the Darkmoon), Sekiro i Demon's Souls. DS1 Prepare to Die jest zbyt archaiczny już dla mnie a na Bloodborna poczekam chyba na PC.
  • Odpowiedz
Mega szacun! Wlasnie drop rate'y mnie odrzucily troche od platynowania DS3. Nie chcialem tez zeby znudzila mi sie formula. Skonczylem DS Remake na ps5 i odpuscilem soulslike przed Elden Ringiem, zeby glod nie opadal :D
  • Odpowiedz
Kurde mam calaka na steam w sekiro ale chce wbić platyne na ps5. Masakra jak słabo dostępna jest ta gra na ps jeśli chodzi o nośniki fizyczne xd
  • Odpowiedz
nie mam Bloodborne zrobionego. Odpaliłem nawet ostatnio ale 30 fpsów zbytnio kuło mnie w oczy.


@Navrazz:

Wlasnie drop rate'y mnie odrzucily troche od platynowania
  • Odpowiedz