Wpis z mikrobloga

@TantnisKrzyzowiaczek: jestem fanbojem zarówno książek jak i filmów z uniwersum Harry'ego Pottera, ale nawet jeśli nie uważam, że LOTR to najlepsze fantasy, jakie powstało, to trzeba przyznać, że to NAJWAZNIEJSZA książka fantasy, jaka powstała. Za wzorcami, które ustanowił Tolkien, podąża dzisiaj właściwie cały gatunek fantastyki, w mniejszym lub większym stopniu. Filmy Petera Jacksona to też coś, co na zawsze pozostawi ślad w kinematografii. W skrócie - HP lubię bardziej, ale LOTRa
  • Odpowiedz
@nocny-mirek: pomijając kolor skóry aktorki, to krasnoludzka kobieta powinna mieć brodę, być ledwo odróżnialna od krasnala płci męskiej oraz krasnoludy dorobiły się majątków na mithrilu, a nie złocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bolczan: A największy ból dupy jest o kolor skóry, zabawne
  • Odpowiedz
@TantnisKrzyzowiaczek: ciężko jest stwierdzić czy istnieje lepszy zekranizowany świat niż lotr - żaden inny nie dostał takiej szansy.
Mi się osobiście bardziej spodobał świat Dragon Lance jeśli chodzi o książki (tylko nie każdy fragment trzyma poziom i tutaj lotr ma przewagę bo kanon jest dość określony)
  • Odpowiedz
@Asd15: No coż, odnosiłem się typowo do Diuny gdyż to sztandarowe dzieło Herberta tak samo jak LotR jest sztandarowym dziełem Tolkiena. Nie ukrywam, że nie czytałem innych dzieł obu artystów, ale porównując to co mają na sztandarach - Herbert wypada imho znacznie, znacznie lepiej
  • Odpowiedz
moze to mowi wiecej o tobie niż o Lotr


@Krzakol: no na pewno. O mnie mówi tyle, że mi się to nie podoba, nawet bardzo. O łotrze mówi tylko tyle,, że istnieje jakiś Kowalski, któremu się nie podoba. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz