Wpis z mikrobloga

@Reinspired: @majk3l: to właśnie nie jest takie oczywiste, ja kiedyś zamówiłem coś ze złożeniem z morele i przysłali mi z kartonów tylko opakowanie od gpu oraz zasilacza. Zamawiałem dla kogoś w xkomie to przysłali wszystko, innym razem też w xkomie i znowu tylko pudełko od gpu. Możliwe, że zależy od widzimisię składającego, pewnie może w specjalnych uwagach dać żeby ci dali kartony jeśli chcesz.
@majk3l: no ale gamer to są po prostu ich gotowce, które mają od razu złożone w ofecje usługa montażu to coś innego, tam ty sobie wybierasz każdy podzespół i ci składają a jak to wygląda potem napisałem bo znam 2 osoby, które z niej skorzystały bo nie chcieli składać samodzielnie. Zresztą ja pytać nie muszę tylko op więc nie wiem o co ci chodzi ;)
@Reinspired: przyjść i działać pewnie będzie, największe problemy z tego usługami to fakt, że niektóre sklepy potrafią użyć sprzętu ze zwrotów i budować na pałę, nie myśląc o cable menagmencie itp. chociaż to też zależy od sklepu i pracownika, któremu przypadnie składanie twojego pc. Generalnie jakbyś już nie miał zleconego to bym nie polecał.
@Reinspired no studenci szybko się uczą fachu, nie ma co im zarzucać. Ale tak czy siak jak nie trafisz na osobę, którą to interesuje i która ma zacięcie, to serca w to nie włoży, będzie tylko podążać zgodnie z procedurami. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@majk3l: rozumiem no cóż za usługę zapłaciłem - ma być złożony i działać więc tylko tego wymagam :) zdam relacje jak tylko przyjdzie do mnie - sam się na tym kompletnie nie znam ostatni pecet miałem jakieś 12 lat temu ;p tyle co się orientuje w komponentach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majk3l: @ShadyTalezz: @dwal: otrzymałem komputer :) wszystko jak w najlepszym porządku, kartony, czystość montażu - ktoś kto to składał traktował mój sprzęt z należytym szacunkiem co więcej nawet sposób w jaki zostały otwarte kartony... wyglądały tak jakby dalej były zamknięte - jeszcze raz szacunek!!!! Jedyny minus :D Windows zainstalowany z jedną partycja... I jak tu teraz zrobić druga? :(
Reinspired - @majk3l: @ShadyTalezz: @dwal: otrzymałem komputer :) wszystko jak w najl...

źródło: comment_1644959366DgAGU8HIVVjp8XETMukY0F.jpg

Pobierz