Wpis z mikrobloga

Hey ma ktoś urządzenie z #androidtv w wersji 9 (chyba #mibox od xiaomi na tym cały czas działa) apke #amazonprimevideo ?
Takie szybkie pytanko, czy działa wam wyświetlanie z tej apki propozycji w kanałach (sekcja 3 na obrazku)?
U mnie nie ma nic, w ogóle aplikacji prime nie widać w edycji kanałów (brak możliwości dodania). Próby czyszczenia cache, przeinstalowywania apki nic nie dają, nawet wrócenie z tv do ustawień fabrycznych nie rozwiązało problemu.

Mam Philipsa z ATV9, na 2 innych TV do których mam dostęp mam ATV10 (philips z tlc) i tam jest możliwość dodania do kanałów (zresztą domyślnie samo się dodaje po zainstalowaniu)
Chciałbym wiedzieć czy to wina ATV9 czy coś nie tak z moim konkretnie urządzeniem (inni userzy tego modelu TV też nie mają tej apki - pytałem na forum tematycznych philipsa). Oczywiście inne apki normalnie są w kanałach (netflix, spootify, kodi, player, youtube) - tylko ten prime się nie chce dodać :(
gchmurka - Hey ma ktoś urządzenie z #androidtv w wersji 9 (chyba #mibox od xiaomi na ...

źródło: comment_1644573871F0O82Wb3y4fWxKHsZ760dE.jpg

Pobierz
  • 5