Wpis z mikrobloga

O #!$%@? Mac ratujcie mnie xd wypiłem cały cola strong równo o 22 xddd hahah teraz jest 00:36 jak to pisze i smieje się do was do telefonu xd to chyba mój ostatni post bo umrę loll
To powinno być zakazane xd najmocniejszy narkotyki,wszystkie jointy wypalone w życiu razem wzięte i marihuana tak mnie nie porobiły jak to o #!$%@? xddd
Masturbacja pod wpływem tego jest ciekawa
Pierwsza faza jaka mi weszła to tak nie ogarniałem ze wyszedłem na dwór pobiegać na około domu,myślałem ze biegam z 15min a biegałem 5 i trochę mi przeszło ale jak wróciłem znowu xddd do domu to mi się nasiliła faza
Wiecie co jest najlepsze,jestem u rodziców aktualnie i jak tylko weszła mi faza to mama mi weszła do pokoju a ja się smieje do telefonu uchichany i nie mogę przestać a ona mówi ze coś brałem potem lekko się opanowałem i wyprosiłem ja z pokoju
Teraz siedzę w wannie już od godziny i na przemian dolewam sobie ciepła i zimna wodę i nie czuje która jest która xd 00;40 skończyłem pisać pozdro polecam
A I BIORĘ TO CUDO NA RANDKĘ Z TINDERA xd
#tinder #greenout #narkotyki #przegryw #narkotykizawszespoko
  • 19
@kasperski113: Sami gimnazjalisci chyba się tym jaraja... Pilem 2 razy po calej butelce stronga i nie odczulem nic. Brat i dziewczyna rowniez nie odczuli dzialania wiec to chyba nie przypadek. Szkoda mi tylko kasy bylo bo 2 butelki fresh bomba kosztuja tyle co 5g dobrego palenia.