Wpis z mikrobloga

@Mariusz_Drugi: fajnie by było gdyby sie ogarnął, ale ze swojego doświadczenia i obcowania z ludzmi uzaleznionymi przez wiele lat Jestem przekonany, że o ile dotrwa do końca "turnusu" to wychodzac pierwsze co skieruje sie na jakas meline. Wielu już widziałem zawodników o dużo mocniejszym charakterze niż on którzy mieli podobne zachowania co on - układali sobie życie na 30 lat w przód a potykali się na pierwszym zakręcie.

... i to
@Mariusz_Drugi: wszystko zależy od niego, samo to, że zdał sobie sprawę z tego że jest uzależniony to już dużo, niektórzy twardo niedopuszczają tej myśli do siebie przez lata zaprzeczając, że mają problem i twierdząc że picie kontrolują

niewielki procent ludzi z tego wychodzi ale niektórym się udaje, może mu się nie udać za pierwszym razem, może będzie miał nawroty ale będzie już wiedział że można coś z tym zrobić, jeszcze jest
@Mariusz_Drugi: nie wroci do pica lecz smerfik go przywroci do picia, przeciez on nie zrezygnuje ze tych ludzi z ktorych zrobil sobie maupki w cyrku, jak myslisz dlaczego na Staszku sie tak odbilo wszystko i na kazdym kto chociaz slowo zamienil ze Staszkiem po tym jak zrozumial jak jest wykorzystywany przez rafalka i uciekl od niego? no wlasnie dlatego bo rafalek wie ile kasy stracil jak Staszka nie ma, jak nie
@Mariusz_Drugi: poco w ogóle ten odwyk? A po co osoby chore idą do lekarza kiedy im cos dolega? Idea na starcie fajna, ale kiedy chcesz złożyć stół musisz zadbac o to by skompletowac wczesniej komplet 4 nog. Nie bronie tego jupitera walacego wiadro zza kamery ale co on ze swojej strony mogl wiecej robic?

Najlepsza opcja o ile wytrwa caly pobyt jest powrot do siostry bo cos tam mamrotał ze go
@notakk Ja bym nie obwiniał Rafała za ducha,bo pewnie sam Rafał nie wiedział że z duchem aż tak ciężko było.

@raj321 Ja nie wiem do końca jak to było z tym odwykiem. Jezeli młody sam chciał i spodobał mu sie ten pomysł to ok. Ale to chyba było tak że chlali i nagle ktos z dupy rzucil hasłem ze mlodego ja odwyk.
@Mariusz_Drugi: od ponad roku niby mu pomagal i nagrywal z nim codziennie i nie wiedzial? XDXDXD wiedzial wszystko dobrze, malo tego to on go doprowadzil do takiego stanu podlewajac go bez przerwy alko zeby tylko zostal przy nim i zaraobic na nim 200k w 2 miesiace, nie znasz rafalka ale predzej czy pozniej otworzycie wszyscy oczy na to, co on tak naprawde zrobil i ze zrobil samo zlo
@notakk: Duchu mówił na filmikach że ma raka krtani. Mitomanił i ściemniał we wszystkich sprawach też ze swoim zdrowiem .Smerfik to nie lekarz tylko dzieciak na maryśce więc skąd miał znać jego prawdziwy stan. Dostawał kasę więc mógł kupować coś lepszego a Duchu wybrał dalej pić denaturat bo taniej.