Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy to jest jakiś żart, czy o co chodzi. Telefon to #iphone 13 pro max, kupiony na początku grudnia. Realny czas użytkowania od tamtego czasu, to może miesiąc (i to typowo normalne użytkowanie, bez oglądania x godzin wideo, w gry na telefonie w ogóle nie gram), bo raczej szkoda mi go było na spawalni, wiec do pracy mam inny. Telefon ładowany oryginalna ładowarka dokupiona osobno. To nie jest mój pierwszy iPhone i wiem, że te baterie i ich kondycja pozostawiają wiele do życzenia, ale #!$%@? bez przesady. W takim tempie to do czerwca będę miał z 90% kondycji.
Pobierz Patri295 - Nie wiem czy to jest jakiś żart, czy o co chodzi. Telefon to #iphone 13 pr...
źródło: comment_16445200926x1lxknuOjECPvMggk7jKc.jpg
  • 15
@Patri295: A mi przy 94% po 3 latach wywaliło komunikat, że bateria nie obsłuży szczytowego poboru mocy i należy ją wymienić na nową. W ogóle bym się tym nie przejmował. „Bateria urządzenia została tak zaprojektowana, by po 500 cyklach pełnego ładowania zachowała do 80% pierwotnej pojemności. Roczna gwarancja obejmuje serwis wadliwej baterii.” ;)