Wpis z mikrobloga

A tak nieironicznie, nie kojarzę ciekawej, dobrze zagranej postaci w jakimś współczesnym serialu albo filmu przez osobę czarnoskórą, która zapadłaby w pamięci na dłużej. I w żaden sposób nie próbuję uderzać w sam kolor skóry, po prostu próba wciśnięcia i spopularyzowania na siłe mija się dla mnie z celem, jeśli to nie ma jakości koniec końców. Kojarzę wiele filmów z Denzelem Washingtonem, które po dziś dzień mógłbym oglądać czy ew. jakąś produkcję z Samuelem "m*therfucker* L. Jacksonem i na tym się to kończy (edit. no i oczywiście Panem Bogiem, Morganem Freemanem). Zamiast zacząć pracować nad warsztatem aktorskim to po prostu robi się to na siłe, sztucznie i tak jak wspomniałem, po prostu efekt jest mizerny. Stąd bardzo mieszane uczucia co do tych zdjęć z dzisiaj. Nie wspominając o odgrzewaniu kotletów, pomysłów, tworów czy dzieł, na którym próbuje się zbudować hype, zainteresować ludzi, a później po prostu ktoś o tym zapomina, bo wypada blado.
#seriale #wladcapierscieni #lotr
  • 12
  • Odpowiedz
@rexxaris: Ja to czegoś nie rozumiem w tym wszystkim. Myślałem że jak się kupuje prawa za takie pieniądze i robi na tym swoje produkcje, to przede wszystkim chce się wyciągnąć kasę od fanów. A tutaj żaden fan nie będzie zadowolony i w ogóle pomijając kolor skóry. Zrobią to samo co w Kole Czasu, spłycą historię jak się da, dowalą popularne trendy, no i pomieszają wszystkie wątki. Gra o Tron to
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: kojarzę, ale już dawno i nie prawda, ale jak będę miał więcej wolnego to sobie znowu obejrzę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Foxlifejenkins: no to jedna kwestia, druga po prostu taka, że te postacie będą takie "meh", z którymi właściwie nic na dłuższą metę nic wspólnego nie będzie i zaraz po obejrzeniu zapomnisz serial i raczej nie wrócisz.
@L3gion: nie kojarzę serialu
  • Odpowiedz