Wpis z mikrobloga

Rozdajo!
Haha oszalałem :D ale może będzie atencja ( ͡º ͜ʖ͡º)

a więc...

dajesz plusa tutaj, i lajka tego posta na insta, follow tez mile widziany i inni też jeśli chcą, ja na te plusy/like paczę i się nimi jaram ( ͜͡ʖ ͡€), a dzisiaj o 23:00 losuje jedną osobę z tych plusów/lajków i ZAMAWIAM PIZZE NA GODZINE I OPŁACAM JA DLA CIEBIE, nie jakaś Magritte, tylko zajebi**a pizze () (najdroższa też niestety nie;p ale jakaś średnio cenową... no będzie pycha, no! :D) z dostawą pod taki adres jaki podasz. (PW) I Ty jesz pyszną pizze, a ja Ciesze się z atencji ( ͡ ͜ʖ ͡)

Deal meal. Każdy zadowolony.
Tak do 50zł, pysznepl.
#samoyed #uk #pasta #lakedistrict #rozdajo #pasta #instagram #pysznepl #ubereats #emigracja tez bierze udział.
Mozna sprawdzic w poprzednim wpisie, ze to nie sciema, nawet byla wymiana pizzy na chinola takze sie dogadamy jak ktos pizzy nie chce :)
3t3r - Rozdajo!
Haha oszalałem :D ale może będzie atencja ( ͡º ͜ʖ͡º)

a więc...

...

źródło: comment_1644473792ZZdLbZWIV1RdgaZJ38thTd.jpg

Pobierz
  • 19
@wcaleniepchamsiewmultikonto: Dzieki! Fuji xt30 tu akurat stockowy zoomlense, dopiero zaczynam bo kupilem na swieta. Zdecydowalem sie na mirrorless ze wzgledu na rozmiar i wage. Tylko lightroom i raczej staram sie nie przesadzac, zdjecie z posta bylo pod slonce to nawet nie probowalem uratowac nieba i zostawilem wypalone. Za bardzo wialo, zeby bawic sie w podwojna ekspozycje wiatr byl ponad 90km/h to nie najlepsze warunki na statyw :) Czasem musze przycinac zdjecia