Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie jedna kwestia w tej aferze. Na Insta Stanowski mówi, że Rzeźniczaka stać, żeby zapłacić za to leczenie, a zbiórka była wymysłem Matki dziecka. Po co w takim razie, te wszystkie wyliczenia pensji piłkarza? Po co tłumaczenie, że pierścionek to rzeczywiście drogi, ale zdobyty, tak trochę na krzywy ryj, i ten helikopter co to kosztuje tyko 150 dolarów. Po co to umniejszanie, relatywizowanie?
#kanalsportowy
  • 3
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ylacTendoman554: uświadomienie ludzi że to nie kwestia zarobków tylko fantazji.

A tak poważnie, to była mowa o tym że piłkarze dużo zarabiają ale są idiotami i dlatego niewiele mają - nie ma takiej sumy której nie można #!$%@?ć. Teraz myślę że Rzeźniczak będzie troszkę inaczej rozporządzał sianem, ale do tej pory wcale tak nie musiało być. Nie każdy zakłada przy narodzinach dziecka że ono będzie chore.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ylacTendoman554: mógłby, mógłby pożyczyć po kolegach albo nawet z klubu. ale lekarze doradzają inaczej a zbiórkę założyła jego była panna. Współczuję mu jednak trochę bo nie wierzę że ma syna w pompie, a tak to jest w sytuacji w której przegrywa przy obu wyjściach - albo zgodzi się na wymysł matki wbrew zaleceniom lekarzy i ryzykuje życiem dzieciaka, albo tego nie wesprze i zrobią z niego mordercę.