Wpis z mikrobloga

Cześć!
Właśnie idzie do mnie moja fajeczka, tytonie Jibiar, węgle kokosowe i zapalarka.
Jakiej marki tytonie polecacie na początek? Słyszałem, że Cult jest spoko, ale przydałoby się coś z polecenia i dostępne w polsce.

#shisha
  • 11
@zygmunt3wazza: @ArekJ: dzięki, popatrzę po grupach na FB jak mi się skończy ten, który zamówiłem.
Ten Jibiar będzie spoko na początek? Z shishą styczność miałem jakieś 10 lat temu, ale sprzęt jak i moja wiedza raczej działały na niekorzyść palenia.
@Cumill: nie wiem, nie miałem z nim styczności. Chyba, że nieświadomie w jakimś shishabarze - ale to by znaczyło, że jest słaby. Bo jak jest dobry to zawsze pytam czym mnie karmią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cumill: jibiar to taki straszny średniak. Nie przepadam za nim, ale tez nie jest gorszy niż taki alfakher. Niektórzy wolą go bardziej niż adalye. Możesz spróbować Azure, Daily Hookah, Adalya, Kosmos (i wiele innych niemieckich i wschodnich brandów)

@zygmunt3wazza: Starbuzz może z 10 lat temu był zajebisty. Teraz to totalny średniak w wysokiej cenie.
@szaman_aman: bardzo dziękuję, zapiszę sobie na później. Myślę, że w weekend nawet przy średniaku będzie dużo lepiej niż to, co paliłem kiedyś.
Mała fajeczka, przypalający się tytoń na węglach samorozpalających i 'pierścień' z folii aluminiowej jako dystans węgla od sreberka... XD