Wpis z mikrobloga

Co ci covidianie zrobią, jak zniesiony zostanie nakaz noszenia masek, co dziś zapowiedział Niedzielski? xD Już nie będą mogli wzywać milicji do nienoszących szmatek, awanturować się też nie bardzo, bo o co... Chyba założą jakieś fejsbukowe grupy "jestem odpowiedzialny, noszę maseczkę" xD

#bekazcovidian #covid19 #koronawirus
  • 12
  • Odpowiedz
@niekibicujepilkarzom: Tekst z komentów na GazWybie... szybko spadł xD

Dla sfrustrowanych i zakompleksionych zer i miernot, COVID-passy okazują się być wybawieniem.
Taka osoba - dzięki posiadaniu dokumentu posłuszeństwa - może poczuć moralną i intelektualną wyższość nad osobami "głupimi", "nieodpowiedzialnymi" i znajdującymi się "niżej w hierarchii".
Oczywiście każda inteligentna osoba posiadająca zdolność krytycznego myślenia takie podejście zakwestionuje i widzi w nim jedynie żałosną próbę dowartościowania się i bezmyślne podążanie za stadem.
  • Odpowiedz
@niekibicujepilkarzom: jak to co, poskrzeczą, że rekomendacja i tak jest, że oni nosili dla ochrony innych a nie dla siebie i dalej będą to robić. a następnego dnia przestaną nosić i będą mówić, że zawsze wiedzieli że te maski nic nie dają
  • Odpowiedz
@niekibicujepilkarzom: To są tylko przepisy, które się zmieniają. Jeśli jesteś odpowiedzialnym i światłym obywatelem (a nie jak szurowski plebs), to będziesz nadal nosił maseczkę (a najlepiej dwie) i rękawiczki.
Nawet gdy upał doprowadzi Cię do udaru, to nie zdejmiesz maski. Tak postępuje światły obywatel, który ceni życie swoje, swoich bliskich i życie innych obywateli (oczywiście, tylko tych zaszczepionych, a szurów #!$%@?ć prądem i do utylizacji).

Ja będę nosił maseczkę po wsze
  • Odpowiedz
@antyszur01: Nie umiesz w ironię niestety.
Na SARS-CoV-1 wykładam pałę, tak samo jak wykładałem ją kilka lat temu, gdy robili przymiarki do wprowadzania fali paniki. Wtedy im nie wyszło.
Na SARS-CoV-2 wykładam jeszcze dobitniej pałę, i na niedorozwojów w rękawiczkach i maskach, którzy na słowo COVID, srają pod siebie.
  • Odpowiedz