Wpis z mikrobloga

ale rozwiązań jest wiele.


@drippinsauce: nowy projekt, nowy kontrakt, airdrop po snapshocie dla holderów 1:1 (reszta presale) i nowe otwarcie już porządnie. Niekoniecznie mem, można nadać temu poważniejszą wizerunek.
Startując z nowym marketingiem można budować hype już na istniejącej becie, budować community, loterie, airdropy itd. Teraz startuje jakiś sandwich i oni hajpowali tak, że mają już 200k ludzi na tg.
@HHokuss: W jakim celu wklejacie tutaj screeny z prywatnego discorda, ktory jest 4fun? Wyciągacie jakieś bzdury wyrwane z kontekstu żeby siać fud, radze zabrać się może za coś pożytecznego. Dla dociekliwych zobaczcie sobie godzinę napisania tego urywka, a godzinę posta ze sprostowaniem na wykopie:). Dawid nie jest devem tego projektu a jego członkiem a to spora różnica, w nocy każdy miał chwile załamania i różne rzeczy chodziły po głowie bo ktoś
@wpisynienawisci: O tym mowie. Dobrze, ze chlopaki maja jakis alternatywny plan i jestem przekonany, ze zaden hodler stonksa nie zostanie wyruchany - nawet jesli trzeba bylo by stworzyc nowy token - co na ten moment chyba nie jest nawet na powaznie brane pod uwage.
@hufsa: Nie mamy zamiaru nikogo "ruchać". Inaczej byśmy nie robili całej aplikacji i pomysłu pod jej rozwój, chcemy to dalej ciągnąć jako STONKS. Pomijam już fakt czasu jaki w to włożyliśmy i ile nocek zarwaliśmy aby rozwiązywać liczne problemy. Tworzymy to wszystko dla społeczności, a nie aby pompować coina i napychać kieszenie forsą, bo dla niektórych twórców jest to sposób na życie.

@jagged: Wiesz, ja lubie czasem tam popisać głupoty
@drippinsauce: @Terroo: Wy sobie mozecie pisac te wasze glupoty. Mozecie tez plusowac nawzajem swoje komentarze, nie wazne czy wpis ma jakikolwiek sens. Dawid jest zlodziejem udowodnil to juz na discordzie gdzie okradal ludzi. Ogólnie jestescie zapakowani w projekt i ciagle udajecie ze cos robicie i to ma sens. Niestety projekt jest gownam jak wszyskie shity, ciagle naganiacie wykopkow, piszecie jakies durne plany. Juz nie mam sily komentowac tego gowna
HHokuss - @drippinsauce: @Terroo: Wy sobie mozecie pisac te wasze glupoty. Mozecie te...

źródło: comment_1644419979cgCqw07CrP1SGPtxc2v3DX.jpg

Pobierz
@HHokuss: ty i azek tez mozecie sobie plusowac bo nikt inny was nie popiera:) Ja kiedys w minecrafcie ludzi scamowalem i co? Gowno XD ma się to nijak do projektu, wykopu, discorda i mojej osoby, wiec te twoje porównania są serio gówno warte. Nie masz siły komentować? Jest opcja zablokowania użytkownika, hasztagu etc więc polecam z niej skorzystać, nikt ci nie broni, chyba że cie dupa piecze i nie wytrzymasz bez
@Terroo: zazwyczaj staram się być obiektywny, nieraz broniłem stonksa nieraz miałem pewne obiekcje, i tak, ten screen wyglada #!$%@?, nie da się z niego wybrnąć bo Dawid czy tam @drippinsauce to twarz stonksa jak widzimy. Jakby prezes jakiejś spółki akcyjnej czy nie wiem twórca coina poważniejszego przyznałby się, że w przeszłości oszukiwał ludzi to co, kupiłbyś jego coin/akcje, bo ja nie :) i stary naprawdę nie da się tego wybronić, jedyne
@Menjel: No i mnie zamkną. Duża część rzeczy które tam pisze to troll/prowo aby dać uciechę osobom które to postuja na wykopie. Moje podejście tam nie równa się podejściu tutaj jeśli chodzi o projekt, to dużo osób wie i rozumie.